Candy Crush Friends Saga / بازی جدید کندی کراش فرند

Candy Crush Friends Saga

بازیهای Candy Crush را می توان از محبوب ترین، نام آشناترین و پرطرفدارترین بازیهای سبک پازل و تطبیق ساز دانست که نسخه های مختلفی از ان برای دستگاه های هوشمند عرضه شده است! KING.COM کمپانی سازنده بازیهای کندی کراش است که بازیهای مختلفی در این سیک را در کارنامه خودش دارد و جالب است بدانید همه بازیهایش از محبوب ترین ها هستند و امتیاز کسب شده شان بالاتر از ۴٫۴ از ۵ نمره است!

پس از معرفی بازیهای مختلف این کمپانی امروز نوبت به سری جدیدی از بازیهای کندی کرش با نام Candy Crush Friends Sagaa رسیده است که در مدت زمان کم بیش از پانصد هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده است!

در بازی Candy Crush Friends Saga شخصیت های دوست داشتنی کندی کراش در Candy Kingdom پراکنده شده اند و هم اکنون شما باید ان ها را جمع اوری کنید! همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز در Candy Crush Friends Saga نیز شما سه یا بیشتر از آب نبات ها را کنار هم قرار می دهید و هزاران مرحله را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید.

بازی Candy Crush Friends Saga هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵٫۰ است .

از ویژگی های Candy Crush Friends Saga می توان به مواردی چون شامل بودن صدها مرحله چالش آور، ۴ حالت مختلف بازی برای مشغول شدن ؛ گرافیک ۳D خوشمزه و به طور کلی ساخت خویش اشاره کرد.