با ورود به صفحه بازی، چندین آواتار Block Explorer به شما نمایش داده می‌شود. آنها آیکون شما هستند و شما باید رنگ و آواتار مورد نظر خود را انتخاب کنید. Block Explorer به طور خودکار فعالیت جستجو در داخل شهر را نجام داده و گزینه‌های جدیدی را کشف می‌کند.

UPX واحد پول در بازی Upland است که با انتخاب کاوشگر UPX شما 4500 می‌شود و پاداش ثبت نام به شما تعلق می‌گیرد. می‌توان از این پاداش برای خرید ملک‌ استفاده کرد که بابت آن اجاره دریافت خواهید کرد.

یکی از اصطلاحاتی که در آموزش بازی Upland باید به آن اشاره کرد، Visitors است. ویزیتورها همان بازیکنانی هستند که UPX  آنها کمتر از 10000 است. آنها می‌توانند ملک بخرند و اجاره بگیرند، اما نمی توانند UPX خود را نقد کنند.

 

 

هر 1000 واحد  UPX معادل 1 دلار است. ویزیتورها کیف پول EOS رایگان دارند که حاوی آیتم‌ها و UPX آنها است. اما کلیدهای خصوصی این کیف پول‌ها توسط توسعه دهنده کنترل می‌شود.

نکته مهمی که باید در مقاله آموزش بازی آپلند به آن اشاره کرد، تمدید ویزای Upland هر 7 روز یکبار است. این کار با استفاده از یک دکمه ساده که در رابط کاربری ظاهر می‌شود قابل انجام است. اگر کاربر نتواند ویزای خود را ظرف 7 روز تمدید کند، حساب و تمام دارایی‌های خود را از دست خواهد داد.

در مقابل ویزیتورها، آپلندرها هستند. Uplanders کسانی هستند که حداقل 10000 واحد UPX دارند. به عبارت دیگر، آنها حداقل 10 دلار ارز یا ملک در بازی دارند. Uplanders می‌تواند از کلاینت بازی برای تولید کیف پول EOS اختصاصی خود برای ذخیره دارایی‌های بازی خود استفاده کند.

توسعه دهنده بازی به کلیدهای خصوصی کیف‌های کنترل شده توسط Uplanders دسترسی ندارد و Uplanders قادر است دارایی‌های خود را به سایر بازیکنان بازار با ارز UPX بفروشد یا آنها را با املاک دیگر معامله کند. در آینده، همچنین می‌توان املاک را با ارز فیات متناسب با ارزش دلاری به فروش رساند.

 

نحوه جستجو در Upland برای خرید ملک

بعد از ورود به بازی کاوشگر شروع به حرکت در شهر می‌کند. می‌توان کاوشگر را خود به نقطه مورد نظر ارسال کرد. اگر کاوشگر را به بلوک خاصی ارسال کنید برای شما هزینه مشخصی خواهد داشت اما اگر خود در املاک جابه جا شوید هزینه‌‌ای برای شما ندارد.

روی برخی قسمت‌ها یک هواپیمای کاغذی وجود دارد که اگر در محدوده شما باشد می‌توانید برای جابجایی از آنها استفاده کنید که البته محدودیت در تعداد پرواز خواهید داشت. هنگامی که کاوشگر از بلوک‌های مختلف عبور می‌کند آنها در دسترس هستند و می‌توانید آنها را خریداری کنید.

در نظر داشته باشید در صورتی که در مدت زمان معینی آنها را خریداری نکنید، به حالت کشف نشده تغییر می‌کنند و کاوشگر باید دوباره از کنار آنها عبور کند تا قطعات کشف نشده برای خرید در دسترس دیگران قرار گیرند.

 

 

نحوه مشاهده اطلاعات املاک

وقتی روی ملکی کلیک شود، یک منو با اطلاعات بیشتر نشان داده می‌شود که اگر کاوشگر شما روی آن ملک باشد می‌توانید آن را بخرید. با کلیک روی گزینه بیشتر در این قسمت می‌توان درآمد ماهانه ملک را نیز دید. اگر قصد دارید کاوشگر خود را ملکی برسانید می‌توانید از دکمه Send هم کمک بگیرید دقت داشته باشید که هزینه ارسال به ملک مورد نظر در بالای صفحه به میزان 40UPX نشان داده شده است.

امکان مشاهده نمایی واقعی از محل نیز امکان‌پذیر است که باید روی دکمه street کلیک کرد که در ادامه با باز شدن یک پنجره حقیقی ملک و خیابان نمایش داده می‌شود.

املاک یا قطعات زمین و خانه که در نقشه وجود دارند، با چند رنگ تفکیک شده‌اند. رنگ آبی پررنگ املاکی هستند که متعلق به شماست. رنگ سبز کم رنگ، برای ویزیتورها است و می‌توانند آنها را بخرند. املاک سبز پر رنگ دارای مالک هستند. املاک آبی کم رنگ نیز در اختیار Uplanderها قرار دارد.

نکته مهم دیگر که باید به آن توجه داشت املاک دارای برچسب FSA هستند. با استفاده از این قابلیت قطعاتی از زمین‌ها برای بازیکنان جدید که دارایی زیادی ندارند با قیمتی معقول رزرو شده است. بازیکنانی که در سطح‌های بالا هستند امکان خرید این املاک را ندارند.

 

چگونه اجاره دریافت کنیم؟

در این قسمت از آموزش بازی آپلند ، نحوه دریافت اجاره را توضیح خواهیم داد. در واقع یکی از روش‌های کسب درآمد از آپلند اجاره دادن ملک است. بعد از آنکه کاربری تصمیم به خرید ملک می‌گیرد و آن را خریداری می‌کند، بلافاصله بعد از خرید اجاره UPX از آن دریافت می‌کند.

نرخ بازدهی ملک با ملک دیگر متفاوت است. بنابراین اگر قصد کسب درآمد از آپلند را دارید، در خرید ملک خود دقت کنید. برای مثال اگر ملکی به قیمت 4320UPX خریداری شود 62.21UPX در ماه اجاره به آن تعلق می‌گیرد.

بازیکنان علاوه بر کسب درآمد از آپلند از طریق املاک فردی، می‌توانند از طریق تکمیل مجموعه‌ها نیز درآمد کسب کنند. هر مجموعه تکمیل شده یک پاداش و یک ضرب کننده دائمی را به همراه دارد.

 

 

نحوه حرکت به سوی این گنج

در این قسمت از آموزش بازی آپلند نحوه حرکت به سوی این گنج را توضیح می‌دهیم. در صورتی که این گزینه انتخاب شود یک تایمر در کنار صفحه قرار می‌گیرد و حدود 4 دقیقه وقت دارید تا گنجی را که مخفی شده است را پیدا کنید. برای اینکار لازم است روی ملک خود کلیک کرده و گزینه treasure را انتخاب کنید. با این کار فلش شما را به سمت گنج هدایت می‌کند.

اگر شما به گنج نزدیک باشید در ظاهر فلش تغییراتی ایجاد می‌شود. برای کشف گنج باید در مسیر فلش کاوشگر خود را به بلوک‌های بعدی حرکت دهید و دوباره با کلیک کردن بر روی ملک وضعیت فلش را بررسی کنید که باید برای این کار سرعت عمل داشته باشید. فراموش نکنید که ممکن است جابجایی کاوشگر هزینه داشته باشد که البته اگر جابجایی بین املاک خود شما باشد هزینه‌ای ندارد. اگر مجبور به پرداخت هزینه شدید بلوک‌هایی را انتخاب کنید که هزینه انتقال کاوشگر به آن محل کمتر از سایر نقاط باشد.

راه دیگری نیز برای جستجوی گنج وجود دارد؛ بازیکنان می‌توانند با تکمیل بازی‌های کوچک با ضربه زدن به پیناتا، به دنبال جستجوی گنج باشند. هزینه این مینی بازی‌ها بین 10 تا 20 UPX در هر جلسه است. تمرین گنج‌یابی پاداشی ندارد اما این بازی‌های کوچک در یافتن گنج مناسبند. بنابراین، بازیکنان ممکن است با تمرین این بازی‌ها از قبل در شکارهای واقعی مزیتی کسب کنند.

 

 

نحوه تامین اجاره و استخرهای UPX

قبل از ایجاد Upland، حدود 100 میلیارد توکن UPX در بلاک چین EOS مینت شد. 50 میلیارد از این منابع به استخر Upland و 50 میلیارد به استخر Community اختصاص یافت. استخر Upland توسط توسعه دهنده کنترل می‌شود. توسعه دهنده این توکن‌ها را با نرخ 1 دلار در هر 1000 UPX به بازیکنان جدید می‌فروشد. درآمد حاصل از آن برای تأمین هزینه عملیات و توسعه بیشتر بازی استفاده می‌شود.

استخر Community برای تأمین مالی پرداخت به صاحبان املاک است. وقتی بازیکنی ملکی را می‌خرد، UPX هزینه شده به استخر Community می‌رود. و هنگامی که بازیکنان با استفاده از سیستم معاملاتی داخلی، املاک را معامله می‌کنند، هزینه‌های معامله از آنها نیز به استخر Community می‌رود. همچنین 50 میلیارد UPX پیش ساخته در استخر Community در زمان راه اندازی وجود داشت و بیشتر این صندوق هنوز در دسترس است.

همچنین UPX جدید هر ماه استخراج می‌شود. نیمی از این منبع جدید به استخر Community و نیمی به استخر Upland می‌رود. برای پرداخت پاداش در بازی از این منابع استفاده می‌شود.

در جدیدترین نسخه Upland سه ویژگی جدید معرفی شده است:

  • Leaderboard: با استفاده از تابلوی رتبه بندی، بازیکنان بر اساس معیارهای مختلف، مانند تعداد ویزتورها، مجموعه‌های کامل شده، موارد ارجاع شده و غیره رتبه بندی می‌‌شوند. نفرات برتر پاداش ندارند اما برخی از بازیکنان برای رسیدن به جایگاه اول تلاش می‌کنند چون به دنبال کسب افتخار هستند.
  • Treasure Hunt: این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا زمان کاوش در املاک، گنجینه‌های کمیاب را پیدا کنند. شما می‌توانید از طریق منو گزینه Treasure را انتخاب و با پرداخت 100UPX جستجوی گنج را آغاز کنید.
  • Challenge: چالش‌ها این بازی بازیکنان را مجبور می‌کنند تا وظایف خود برای دریافت پاداش تکمیل کنند. به گفته توسعه دهنده از نظر ماهیت مشابه تابلو نفرات برتر هستند، مگر آنهایی که محدودیت زمانی و پرداخت دارند.

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

۱۴ اسفند ۱۴۰۰
معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

۲ اسفند ۱۴۰۰
معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

۲۹ دی ۱۴۰۰
آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

۲۴ دی ۱۴۰۰
معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

۱۱ آذر ۱۴۰۰
آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

۱۷ آبان ۱۴۰۰
معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

۱۷ آبان ۱۴۰۰
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند