سیزن 2 کال آف دیوتی موبایل: نیروی‌ ویژه عملیاتی 141!

Call of Duty Mobile: Task Force 141
___________________________________________

بازی کال اف دیوتی موبایل باری دیگر طرفداران خود را با آپدیتی از بازی هیجان زده کرده است. طبق مقاله‌ای که پنجشنبه، 28 بهمن در سایت رسمی COD قرار گرفت ، آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی در 4 اسفند عرضه خواهد شد. این آپدیت با گردونه‌های جدید، بازگشت شخصیت بسیار محبوب گوست، اسلحه‌های جدید، باندل و بتل پس و .. به شما تجربه‌ای جدید و هیجان انگیز را خواهد داد.

در ادامه با دیکاردو برای بررسی آپدیت فصل 2 کالاف دیوتی همراه باشید!

 

نگاه کلی به سیزن 2 کال اف دیوتی موبایل

در این فصل، همان‌طور که از اسمش مشخص است، سرشناس‌ترین سربازهای دنیا وجود دارند و نیروی عملیاتی ویژه 141 در این فصل حسابی خودی نشان داده است! فصل جدید شامل مپ Hardhat، هلیکوپتر (چاپر گانر - Chopper Gunner) ایونت با تم کانتر اینتل (Counter Intel)، بتل پس جدید و چیزهای بیشتر خواهد بود.

به دنبال حضور شخصیت ماکاروو (Makarov) در سیزن قبل (heist)، هم اکنون بزرگترین رقبای او برای رو به رو شدن با تهدیدها به ماموریت اعزام شده‌اند. در اینجا 1-4-1 برای انجام عملیات نجات گروگان وارد می‌شود. زمان‌دار بودن ماموریت و همچنین چالش‌هایی که نیروی 141 در این ماموریت با آن رو به رو می‌شود موضوع را جذاب‌تر می‌کند. سیزن 2 کال اف دیوتی دارای یک بتل پس تازه می‌باشد که دارای اسلحه‌ی جدید JAK-12، چاپر گانر خط امتیاز و آیتم‌های بسیار بیشتر خواهد بود.

"اگر 1-4-1 نتونه این ماموریت رو انجام بده، هیچکس نمیتونه." توصیفی است که نویسنده مقاله کال آف دیوتی برای این نیرو نوشته است و می‌توان از این توصیف فهمید که قرار است ماجراجویی پر هیجانی پیش رو داشته باشیم!

در ادامه، نکات مهم فصل پیش رو را بررسی می‌کنیم!

 

خود را برای نجات گروگان در بتل پس نیروی عملیاتی ویژه (Task force 141) آماده کنید!

_____________________________________________________________________________________

بتل پس جدید کالاف دیوتی شامل آیتم‌های جدید رایگان و پرمیوم، مانند اپراتورهای جدید، اسلحه جدید، طرح اولیه اسلحه‌ها، کالینگ کارت‌ها، چارم، پوینت کالاف دیوتی (CP) و خیلی چیزهای دیگر می‌شود که در ادامه آیتم‌هایی را که تایید شده‌اند بررسی می‌کنیم.

 

تایرهای رایگان بتل پس

با استفاده از چاپرگانر جدید که می‌توانید در تایر14 آنلاک کنید، دشمنان خود را شکست دهید و با استفاده از JAK-12 شاتگان که در تایر21 آنلاک می‌شود، باران گلوله بر سر دشمنانتان ببارید!

آیتم‌های رایگان دیگری که در این بتل پس وجود دارند، شامل گونه‌های مختلفی از Camoها، طرح‌های اولیه از اسلحه‌ها، و آیتم‌های خاص طراحی شده مانند چارم- Naval Mine یا استیکر- Gravity Snakes خواهند بود.

 

تایرهای پرمیوم بتل پس

با خرید این بتل پس شانس به دست آوردن همه آیتم‌هایی که در استریم task force 141 وجود دارد را خواهید داشت. این آیتم‌ها شامل شخصیت‌های Gaz و Ghost، دو تا از شناخته‌ترین شخصیت‌های تیم خواهد بود. همچنین شما می‌توانید جوخه خود را با آنلاک کردن الکس، هارد وایر (Alex- Hard wired) و چارلی- استرایکر (Charly-Stricker) و مسلح کردن آن‌ها با آیتم‌های جدید مانند ASM10-Snakeskin و Outlaw-Crash Course، Type 25-Bolt Press و Jak-Treecuter قوی‌تر سازید.

 

مپ Hardhat در حالت مولتی‌پلیر عرضه خواهد شد

_______________________________________________________

این مپ برای اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare 3 نشان داده شد. هاردهت یک مپ کلاسیک و کوچک است که دارای تعداد زیادی Choke Point و نبردهای close-quarter می‌باشد. در این مپ شما باید به ساختمان‌های نیمه‌کاره بروید، در لوله‌ها مراقب دشمنانی که ممکن است به سوی شما بیایند باشید و هرکاری می‌کنید، به حرکت ادامه دهید و توقف نکنید، چرا که اگر شما دشمنان را شکار نکنید، شما شکار آن‌ها خواهید شد.

 

ایونتی با تم جدید: Counter Intel

_____________________________

تروریست‌ها کنترل شهر را در دست گرفته‌اند و در این ایونت اپیک، مسئولیت آزادی گروگان بر دوش شما است!

برای به دست آوردن امتیاز ایونت (Event Point)، خواسته‌های روزانه را در مولتی پلیر و بتل رویال به اتمام برسانید. با اتمام هر خواسته، قسمتی از قلمرو را پس خواهید گرفت.

با دقت فکر کنید و تصمیم بگیرید! بعضی از مسیرها می‌توانند شامل یک مزیت استراتژیک باشند در حالی‌که  دیگر مسیرها به شما ضرر می‌رسانند! نکته‌ی حائز اهمیت این موقعیت، این است که در هر صورت و به هر قیمتی، شما باید به جنگیدن ادامه دهید!

در این ایونت شما می‌توانید جوایزی مانند اپراتورهای جدید، طرح اولیه اسلحه‌ها و آیتم‌های دیگر در حین راه به دست آورید. با اتمام کامل ایونت، سه جایزه اپیک به شما داده خواهد شد: QXR-Gentelman’s Side Arm، The Minotaur-Maze Keeper، Charm-Nutcracker.

به طورکل، 13 جایزه در این ایونت نهفته است. پس زودتر گروگان‌ها را نجات دهید وشهر را پس بگیرید!

 

چالش‌های فصلی جدید

______________________

نیروی 1-4-1 با توجه به سری چالش‌های فصلی‌ای که در راه هستند، کارهای بسیار زیادی برای انجام خواهد داشت. یکی از این چالش‌ها با آمدن آپدیت، عرضه می‌شود و چهار چالش باقیمانده نیز حین ماه جاری منتشر خواهند شد.

شما می‌توانید طرح اولیه اسلحه‌ها و Battle Royale Camo را از سری Long Bite و Winged Smoke Series به دست آورید، به علاوه، 30.000 اکس پی بتل پس نیز قابل دسترس است که به شما کمک می‌کند بتوانید پیشرفت زیادی در تایرها داشته باشید!

با اتمام چالش انتهایی، شما طرح اولیه اسلحه تیر و کمان – وایولت (Crossnow-Violet Flow Weapon) و اسکین اپراتور Special Ops 1-Herald Operator Skin را به دست خواهید آورد.

 

جشن فستیوال رنگ‌ها، به همراه باندل‌های جدید!

____________________________________

باندل جدید فستیوال رنگ‌ها و جشن کارناوال، شما را به حال و هوای جشن خواهد برد.

هالی (Holi) که به آن فستیوال رنگ‌ها نیز می‌گویند، تغییر زمستان به بهار و پیروزی خوبی بر علیه بدی را جشن می‌گیرد. باندل فستیوال رنگ‌ها، شامل یک طرح اولیه با تم خاص برای اسلحه AK117، اسکین اپراتور Scout 2، یک لباس Wingsout با تم فستیوال رنگ‌ها، یک چاقو، یک استیکر، یک کالینگ کارت و یک اسپری خواهد بود.

باندل کارناوال با آیتم‌های جذابی که دارد باعث بهتر شدن عملیات شما خواهد شد. Outrider-Carnival، ASM10-Carnival، Avatar-Masquerade، Sticker-Carnival Mask، Charm-Tamborim و Calling Card – Samba School برای شما در دسترس خواهند بود.

 

گردونه‌های جدید شامل گردونه کاپیتان پرایس و بیشتر!
___________________________________

آماده‌ی دریافت بهترین آیتم‌هایی که task Force 141 می‌تواند به شما عرضه کند باشید!

گردونه‌های فصل 2، شامل آیتم‌های جذابی مانند اسکین اپراتور لجندری برای کاپیتان پرایس، یک اسکین اپراتور اپیک برای Nikto و یک اپراتور جدید خواهند بود. همچنین دسترسی به طرح های اولیه اسلحه‌های لجندری را نیز برای PP19 Bizon، the Holgar 26، شاتگان جدید JAK-12 و بیشتر را نیز خواهید داشت.

شما می‌توانید چارم‌های جدید، اسکین ماشین و خیلی آیتم‌های دیگر را آنلاک کنید و با استفاده از آن‌ها ظاهر قدرتمندتری برای خود بسازید.

 

گروگان ها به خودی خود نجات داده نمی‌شوند و این مسئولیت بر روی دوش شماست. پس تمرین کنید، نبرد را سرسختانه ادامه دهید و در نهایت، هنگامی که Call Of duty Season 2: Task Force 141 در 4 اسفند منتشر شد، آماده مقابله باشید!

 

هم اکنون تریلر کاملی از فصل جدید در دسترس نیست. به محض آمدن خبرهای جدید از فصل2، دیکاردو شما را آپدیت خواهد کرد!

 

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

۱۴ اسفند ۱۴۰۰
معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

۲۹ دی ۱۴۰۰
آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۲۴ دی ۱۴۰۰
معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

۱۱ آذر ۱۴۰۰
آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

۱۷ آبان ۱۴۰۰
معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

۱۷ آبان ۱۴۰۰
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند