معرفی فصل سوم کال اف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season 3: Radical Raid

_______________________________________________

آمدن فصلی جدید از بازی محبوب کال اف دیوتی موبایل، تعطیلات سال جدید را برای دوستداران این بازی جذاب تر کرده است. همچنین، بتل پس، جوایز، اسکین ها و یک شخصیت محبوب در راه است که با هم آن‌ها را بررسی می‌کنیم!

این فصل جدید، رادیکال رِید (Radical Raid) نام گرفته است و حالتی با تم Retro دارد. این فصل با آیتم‌های جذابی همراه است و مپ مولتی پلیر جدید، MAC - 10 SMG، اسکین اپراتور Reactor Core و .. تنها چند آیتم از چندین جذابیت این فصل هستند!

فصل جدید کال اف دیوتی موبایل در تاریخ 31 مارس (11 فروردین) در دسترس خواهد بود.

با دیکاردو برای بررسی این فصل جذاب همراه باشید.

بتل پس فصل جدید کال اف دیوتی

__________________________

فصل سوم بازی کالاف دیوتی موبایل، به رسم همیشه، با یک بتل پس جدید و جذاب همراه است که شامل آیتم‌های رایگان و پرمیوم مانند اپراتورهای جدید، یک اسلحه جدید، بلوپرینت‌های جدید، کالینگ کارت، چارم، سی پی و .. می‌باشد.

 

تایرهای رایگان بتل پس

  • در تایر 14، می‌توانید اسکین هسته راکتور جدید (Reactor Core) را به دست آورید که با استفاده از آن، می‌توانید دشمنان نزدیکتان را با پرتوهای اشعه بسوزانید!
  • در تایر 21، می‌توانید اسلحه جدید MAC – 10  را آنلاک کنید. این اسلحه SMG، با قدرت شلیک بالایی که دارد، بسیار برای بردن نبرد های Close-quarter مناسب است. اسلحه‌های کمی هستند که بتوانند با MAC-10 قدرتمند رقابت کنند!
  • دیگر آیتم‌های رایگان شامل تنوعی از Camoها، بلوپرینت‌ها و کالینگ کارت‌هایی با تم فرهنگی در تایر 50 هستند.

 

تایرهای پرمیوم پس

با خرید بتل پس، شما شانس به دست آوردن تمام آیتم‌هایی را که در Radical Raid Steam وجود دارند را خواهید داشت، آیتم هایی مانند گروهی از اپراتورها با تم دهه 80 مانند Killgore، Gunzo – Clownpin، Park – Glam و American Bulldog – Chrome Dome که می‎توانید آن‌ها را با بلوپرینت های جدید مثل HBRa3 – Jaguar 3000، Mac-10 – Banana Blaster و Kilo 141 – Hair Metal مجهز کنید.

درمورد مپ های سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل

_____________________________________

مپ میامی استرایک (Miami Strike)

بهترین نقشه ای که می‌شد ساخت که با تم Retroی فصل جدید سازگاری داشته باشد، مپ میامی استرایک است. این مپ اولین بار در Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه شد. در مپ Miami Strike، زمین بیشتر بر روی نبردهای Close Quarter دور و بر هتل ها و گاراژهای پارکینگ ها تمرکز کرده است و با توجه به اینکه آپشن کاور در همه‌جای مپ وجود دارد، شما می‌توانید حالت خود را به راحتی میان حالت دفاعی و حمله‌ای تعویض کنید.

زمین تمرین (Training Ground)

فصل 3 یک منطقه جدید به بازی اضافه کرده است که باعث می‌شود از زمانتان بهتر استفاده کنید. منطقه زمین تمرین موضوعات مفیدی مانند آیتم‌های تمرینی بیشتر و دیتای اسلحه به شما ارائه می‌دهد. می توانید از پنل فرماندهی جدید استفاده کنید و پارامتر های زمین تمرینی را شخصی سازی کنید، به علاوه می‌توانید فاصله، سرعت حرکت، مسیر و ارتباطات سربازان را نیز طبق نظر خودتان شخصی سازی کنید.

علاوه بر آپشن‌هایی که پیش تر گفتیم، شما می‌توانید با استفاده از پنل دیتای بازیکن، عملکرد آن‌ها را نیز زیر نظر داشته باشید. پنل دیتای بازیکن (Player Data Panel)، ضربه ها، دمیج ها، تایم تخریب و ... را ضبط می‌کند. یک آموزش اسلحه‌ نیز به تازگی اضافه شده است که به شما امکان تعویض اسلحه ها و اتچمنت ها را به صورت مستقیم از طریق UI می‌دهد. با توجه به اینکه اسلحه خانه همیشه در حال رشد است، این آپشن کار را راحت کرده و به راحتی می‌توانید اسلحه‌هایتان را با اسلحه دیگر تعویض کنید.

بهبود مولتی پلیر جدید

طرفداران بازی کال اف دیوتی موبایل علاوه بر آپدیت هایی که درمورد گیم پلی بود، انتظار تغییراتی از کیفیت بازی را نیز داشتند و کال اف دیوتی در این فصل به این موضوع نیز توجه کرده است.  مثلا بهبود عملکرد UI در امتیاز درون بازی و یا HUD درون بازی، که این آپشن به شما اجازه می دهد زاویه دید Bottom HUD را تنظیم کنید و به صورت دلخواه خود در بیاورید.

همچنین فصل 3 در مدال ها و افکت های مدال درون بازی نیز تغییراتی داده است و به بازیکنان امکان این را می دهد که به راحتی هنگام حرکت به اسلحه های خود دسترسی داشته باشند.

 

اتچمنت جدید: CRU Combo Grip

به دنبال HBRa3 – Thunderbolt Sling، اتچمنت جدید فصل قبل، در این فصل نیز کال اف دیوتی موبایل اتچمنتی جدید را عرضه می‌کند که میان طرفداران محبوب خواهد شد. این اتچمنت به صورت اختصاصی برای AK-47 ساخته شده است و این CTU Combo Grip جدید، دارای یک Barrel  ترکیب شده و Grip  برای کنترل لگد اسلحه می باشد که باعث بهتر شدن تجربه شما می‌شود.

ایونتی با تم جدید: انتخاب سرباز (A Soldier’s Choice)

______________________________________

لرد جرم و خلافکاری، Raul Menendez بازگشته و زندگی خوبی برای خود در شهر ساخته است. در این ایونت، اپراتور ها باید تلاش کنند که مذاکره موفقیت آمیزی با او داشته باشند و task ها را کامل کنند تا Menendez نیز با روش خوش با آن ها رفتار کند، شما که نمی‌خواهید لرد را عصبانی کنید، درسته؟! 

با انجام تسک ها، توکن به دست می آورید که می توانید از آن ها برای ریوارد ها، به دست آوردن آیتم های بزرگ مانند Epic Fennec – Pure Fury  و خود Villain  همراه با اسکین اپراتور Menendez – Safari Fashion استفاده کنید!

چالش های فصلی جدید
___________________

علاوه بر همه‌ی چیزهای جدیدی که پیش تر خواندید، فصل 3 با خود چالش های فصلی چدید را نیز به همراه دارد. برای به دست آوردن ریوارد، باید تسک ها را تکمیل کنید. با تکمیل تسک، شما ریواردهایی مانند بلوپرینت اسلحه های جدید، اسکین اپراتور و بالغ بر 30.000 اکس پی بتل پس (Battle Pass XP) که می‌توانید با استفاده از آن به سادگی از تایر ها استفاده کنید را به دست خواهید آورد.

همچنین، چالش های خاصی نیز وجود دارند که در آن ها می توانید انتظار ریواردهایی با کیفیت بسیار بالا را داشته باشید. یکی از این چالش ها BR Heat Challenge  است که اواسط آپریل خواهد آمد که ریوارد آن Epic Swordfish – Mechanical God  می باشد. همچنین، شما می توانید از اسلحه جدید، AK-47، در چالش Arms Only محبوب که اوایل اپریل می آید استفاده کنید و از تجربه آن لذت ببرید!

 

ایونت بتل رویال عید پاک، آپدیت Trap master

____________________________________

ایونت بتل رویال با تم عید پاک (Easter)
فصل 3 با ایونت های جدید برای بتل رویال و مولتی پلیر آمده و حال و هوای تعطیلات را به بازی داده است.

  • در بتل رویال، شما باید تخم های عید پاک را پیدا کنید، آن ها را نابود کنید و ریوارد به دست آورید.
  • به ماشین های خوراکی سر بزنید و با پرداخت، بیکن رستاخیز (Resurrection Beacon) را از Rabbit NPC به دست آورید تا یک هم تیمی را به نبرد بازگردانید.
  •  با تکمیل ایونت the I Am The Egg Man،  Battery – Fresh و چندین Camo مخصوص بتل رویال را به دست آورید.

 

حالت Prop Hunt (که آن را در نسخه های قبلی کال اف دیوتی دیده بودیم)، همراه با تم عید پاک بازگشته است. در این حالت تخم ها در یک سبد قرار گرفته اند. شما باید به تخم و دیگر Propهای عید پاک تبدیل شوید و به این ترتیب رقیبتان را گول بزنید، در صورتی که موفق به این کار شوید، Camo های جدید مانند Arctic .50 – Fresh، MW11 – Fresh و نارنجک دودی(Smoke Grenade – Groove Lens) را به دست خواهید آورد!

 

 

Trap Master

The Trap Master’s Electric Trip Wire  با فصل 3 به کالاف دیوتی موبال باز می گردد. دشمنانی که به محوطه وارد می شوند ابتدا حرکتشان آهسته می شود و بعد از اینکه مدتی را در منطقه ماندند انفجار تحریک می شود. البته، بازیکنان Savvy می توانند حمله trap را غیرفعال کنند  تا به طور کل از تحریک انفجار جلوگیری کنند.

 

مسابقه قهرمانی جهانی کال اف دیوتی موبایل

World Championship 2022

_______________________________

قطعا تعریف این مسابقه بزرگ کال اف دیوتی را در این روزها شنیده اید، با جایزه ای بالغ بر 2 میلیون دلار (حدودا 50 میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان)، امسال قطعا در تاریخچه Call of Duty: Mobile World Championship 2022 سال ارزشمندی است. هر بازیکنی در هر لول اسکیل، می تواند در این مسابقه شرکت کند. استیج 1 و استیج 2 World Championship برای ورود قانونی افراد در هر جای دنیا در دسترس هستند؛ که برای هر استیج ، بازیکنان یک آخر هفته از 31 مارچ (11 فروردین) تا 24 آپریل (4 اردیبهشت) می توانند Camoهایی با تم ریجنال و Cred Weapon و اپراتورهای اپیک به دست آورند.

همه بازیکنانی که در این مسابقه برای رقابت شرکت کنند، یک فریم کاملا جدید و کالینگ کارت نو دریافت خواهند کرد.

 

آیتم‌های جدید فروشگاه بازی Call of Duty Mobile !

___________________________________________________

در این فصل، دو اپراتور خاص به همراه اسلحه های موردعلاقه‌شان، به ما ملحق خواهند شد.

شخصیت محبوب، اسنوپ داگ، مهمان ویژه‌ی فصل 3 کال اف دیوتی خواهد بود، این شخصیت با اسکین اپراتور خود و بلوپرینت اسلحه به میان خواهد آمد. به همراه اسنوپ داگ، SMG RUS-79U – Equalizer نیز خواهد آمد. این اسلحه مجهز به فریم تیتانیم و کربن، الماس بر روی خود و افکت مرگ اختصاصی می باشد، که افکت مرگ این اسلحه به این صورت است که بازیکن را غرق در پرتوی نور می کند.

بعد از اسنوپ داگ، در این فصل ما شاهد شخصیتی دیگر به نام Scylla – Light Runner، یک سرباز برزیلی با حالت آرکید دهه 80، که تمام زندگی اش در میان اسلحه ها بوده است. بعد از نجات رئیس جمهور برزیلی، به او یک Mythic AK-47 جایزه دادند. این اسلحه تجربی است و از الماس ساختگی ساخته شده که حفاظ فیزیکی را به انرژی فوتونیک تبدیل می کند!

می توانید هر دوی این اپراتور ها و اسلحه های جذاب آن ها را در آپریل دریافت کنید.

بقیه آیتم های استور کال اف دیوتی موبایل عبارت اند از Spectre – Leveled Up همراه با بلوپرینت اسلحه لجندری HVK-30، Portnova – Fitness Instructor به همراه کاستوم لجندری AK117، Artery – Jammer همراه با Mac-10 لجندری و اپراتور جدید، Kui Ji همراه با Rytec AMR مرگبار.

 

این ها همگی فقط کمی از سوپرایز مهمانی بزرگ فصل 3 هستند.

شما را در تاپ بازیکنان خواهیم دید.

به محض آمدن خبر جدید، دیکاردو شما را آپدیت خواهد کرد!

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

۱۴ اسفند ۱۴۰۰
معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

۲ اسفند ۱۴۰۰
معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

۲۹ دی ۱۴۰۰
آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۲۴ دی ۱۴۰۰
معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

۱۱ آذر ۱۴۰۰
آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

۱۷ آبان ۱۴۰۰
معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

۱۷ آبان ۱۴۰۰
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند