همه چیز درمورد فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

(Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs)

________________________________________________________________

   باری دیگر بازی کالاف دیوتی موبایل فصل جدیدی را عرضه کرده و این بار هم بازیکنان را راضی تر از قبل نگه داشته است. فصل جدید کالاف دیوتی موبایل با نام (Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs) به معنای "سگ های وحشی" کمی پیش با تم شنی و مربوط به مصر باستان، به همراه آیتم های جدید و جذاب، عرضه شد.

با دیکاردو برای بررسی بتل پس سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل، گردونه کالاف دیوتی موبایل، اسکین های لجندری و جدید، آیتم های اپیک، چارم و ... همراه باشید!

بررسی فصل جدید کال اف دیوتی موبایل

______________________________________________________

به رسم همیشه، سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل با بتل پس جدید، گردونه جدید، کاراکتر های جدید و کلی آیتم جدید با تم فصل همراه است. در ادامه، بخش های مختلف فصل را بررسی و توضیح خواهیم داد.

 

بتل پس جدید کالاف دیوتی موبایل

بتل پس این فصل با جوایز جذابی همراه شده است. همان طور که می دانید، بازیکنان این فصل با بازی و جمع کردن امتیاز، در تایر های بتل پس پیش روی و جوایز بتل پس جدید را به دست می آورند. تریلر بتل پس بازی نیز هم اکنون قابل دسترس است. جوایز قابل توجه بتل پس فصل جدید را برای شما در ادامه لیست کرده ایم:

جوایز مهم تایر رایگان بتل پس کالاف دیوتی

 • نارنجک در تایر 14 (Contact Grenade)
 • اسلحه جدید در تایر 21 (Koshka functional weapon)
 • سری Camo جدید: Green Rust camo series
 • سری Camo جدید: Sand Tracks camo series

جوایز مهم تایر پرمیوم بتل پس کالاف دیوتی

 • Farah — Desert Sentinel
 • Ghost — Apparition
 • Roze — Sand Dune
 • Roach
 • AS VAL — Heat Shield
 • Swordfish — Arid Shroud
 • QXR — Sandpike
 • Koshka — Skiff Shot

جزئیات و بررسی فصل جدید کال اف دیوتی موبایل

همان طور که از فضای فصل مشخص است، تم فصل جدید به مصر ربط دارد و با کمی دقت در تریلر و تیزر معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل و توجه به جزییات اسکین کرکتر جدید، متوجه شباهت های زیادی بین کرکتر لجندری جدید فصل و یکی از خدایان مهم مصر باستان، اوسایریس (Osiris) می شویم. اوسایریس هم خدای باروری و حاصلخیزی و هم تجسم مرده و پادشاه از مرگ برگشته است که با ظاهر اسکین (مومیایی) هم‌خوانی خوبی دارد.

از میان اسکین های کرکتر لجندری ای که تا کنون معرفی شده اند، نیکتو دارکساید (Nickto Darkseid Reaper Ashura) و گانزو (Gunzo Devil Jester) به دلیل طراحی خوبی که داشته اند، مورد توجه منتقدان قرار گرفته اند.

هنگامی که به نیکتو نگاه می کنیم، سریعا چشمان براق قرمز او توجه را جلب می کند که مانند براقی چشمان نارنجی اوسایریس لجندری است. همچنین، می توانیم متوجه یک ضد طلسم آبی درخشان بر روی سینه اوسایریس نیز بشویم که طراحی بدی نیست. هولوگرام قرمزی که بر روی سینه نیکتو قرار دارد نیز جذاب است که به علاوه‌ی شنل قرمز او، ظاهر نیکتو را مثل ابرقهرمان ها کرده است. از طرفی دیگر، ریپر آشورا طیف رنگی سفید و جزییات تکنولوژیکی دارد. این جزییات به علاوه موتور جت هایی که در اسکین این کرکتر هستند، باعث شده اند مانند ربات های جنگی شود.

بعد از طراحی فوق العاده‌ی نیکتو و آمدن گانزو با Chainsaw، حدس میزنیم اوسایریس کرکتر جذابی باشد.

همچنین در این فصل یک مود جدید مولتی پلیر را مشاهده خواهیم کرد، که در این مود شما مبارزات ماشینی خواهید داشت و تجربه جالبی در انتظار شماست.

نکته قابل توجه بعدی این است که کال اف دیوتی موبایل در توییتر خود اعلام کرد مپ جذاب Alcatraz در آخر هفته ها (جمعه تا شنبه) برای بازی در دسترس خواهد بود.

اسلحه لجندری جدید  Legendary MX9 - Exostatic نیز از 29 ژوئن (8 اردیبهشت) به فروشگاه بازی اضافه شده است و می توانید آن را خریداری کنید.

 

 

دریافت اسکین رایگان کالاف دیوتی

می دانید که با ورود منظم و روزانه به بازی، می توانید جایزه بگیرید. در فصل4، یکی از جوایزی که بازی به شما برای ورود روزانه می دهد، اسکین کاراکتر است! به این ترتیب شما می توانید با ورود روزانه به بازی، علاوه بر جوایز خوب دیگر، یک اسکین رایگان نیز جایزه بگیرید.

 

همه چیز در مورد گردونه سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل

بعد از بتل پس، بحث جذاب گردونه‌ جدید کالاف دیوتی مطرح می شود، که در ادامه برای شما لیست گردونه ها، جوایز، تحلیل و جزییات جوایز قابل توجه سیزن جدید کال اف دیوتی موبایل را تهیه کرده ایم!

گردونه جدید به نام تاجِ شاه (Crown of King) مربوط به این فصل می باشد. تاج در مصر باستان به معنی فرمانروایی پادشاهان و خدایان، برای مثال اوسایریس (Osiris) و هورس (Horus) بوده است؛ اوسایریس نیز (اسکین لجندری جدید کالاف) در مصر باستان تاج آتف را به عنوان سمبل حکومتش بر زمین دریافت کرد. به این ترتیب اسم اوسایریس برای فانتوم لجندری جدید بسیار مناسب است.

در گردونه جدید کالاف دیوتی، دو چوب به نام عصای سلطنتی شن نیز وجود دارند که دارای طراحی ظاهری زیبا و افکت آبی هستند و با این افکت و طراحی توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. در ادامه در مورد معنی طراحی این چوب ها بیشتر توضیح داده ایم.

بعد از این، آیتم اپیک طوفان شن را مشاهده می کنیم که در دسته آیتم های نشان دادن هیجان قرار دارد که بامزه و جذاب است. (Sand storm Emote)

آیتم اپیک بعدی لباس پرواز بال دار به رنگ لاجوردی است که دارای افکت متحرک می باشد. این آیتم احتمالا در بتل رویال به کار شما خواهد آمد.

در گردونه جدید کالاف دیوتی نارنجک انداز (thumper) به رنگ لاجوردی را نیز مشاهده می کنیم که یک مار متحرک آبی بر روی آن قرار دارد. نارنجک انداز را می توانید هنگامی که فراموش کرده اید نارنجک به لباس خود وصل کنید استفاده کنید و در کل کمک خوبی است. متحرک بودن مار روی آن هم توجه شما را جلب خواهد کرد.

اسکین اپیک بعدی AK117 است که Winged Lapis نامیده می شود.

کالینگ کارت لجندری هم وجود دارد که طراحی جالبی دارد ولی نظر ما این است که به طور قطع در بازی کارت های بهتری می شود پیدا کرد.

تانک جدید (Winged Lapis) و Combat Tax لجندری جدید نیز آیتم های خوب و مناسبی هستند.

به علاوه همه این ها فصل جدید کال اف دیوتی موبایل چارم لجندری جدیدی به نام Otherworldly Ruler (فرمانروای آخرت) نیز دارد.

در آخر نیز، فانتوم لجندری، اوسایرس را داریم که پیش تر درمورد این اسکین جدید توضیح دادیم. همچنین این اسکین، به رسم همیشگی آپشن‌های کیل واچ (Kill Watch)، سقوط بتل رویال خاص و دیگر چیزهای جذاب را داراست. به علاوه، این کرکتر جدید کالاف دیوتی با اسلحه مخصوص خود به بازی خواهد آمد.

گردونه های فصل 4 کالاف دیوتی به نقد از تحلیل‌گران:

 • Legendary ICR-1
 • Mythic Fennec Ascended Redux
 • Legendary Koshka Elements
 • Legendary CR-56 Amax Westeland
 • Legendary MX9 Skirmisher
 • Legendary Phantom / Kali Sticks Crown of Kings

بررسی اسکین عصا های لجندری گردونه فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

افکت آبی این عصاهای جدید گردونه (Legendry Stiks) مورد توجه بازیکنان قرار گرفته و همچنین رنگ طلایی و طیف آبی آن بسیار محبوب واقع شده است.

در دو طرف این عصا ها سر مار وجود دارد؛ در تاریخ مار در معنی های مختلفی آمده است: تجدید و نو شدن (Renewal)، جوان شدن دوباره یا جوان سازی (Rejuvenation)، پوست انداختن (Shedding)، رستاخیز و از مرگ بازگشتن (Resurrection) در واقع سمبل قدرت خالقیت زمین و از طرف دیگر، مرگ، سم و نابودی. به همین ترتیب این تناقض ها و اینکه بر روی این عصا ها مار و این افکت های با معنی گذاشته شده است زیبایی طراحی بازی کالاف دیوتی و جزئیات آن را نشان می دهد. بعضی منتقدان، اسکین لجندری ای که در فصل 4 کالاف دیوتی موبایل خواهد آمد را بهترین اسکین لجندری کال اف دیوتی تاکنون دانسته اند.

بتل رویال فصل جدید کالاف دیوتی

بتل رویال سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل نیز تمی طوفانی و شنی دارد که دید را برای شما سخت می کند، ولی جنبه ی خوب ماجرا این است که به دلیل سختی این مناطق طوفانی، این مناطق پر از منابع و غنیمت هستند که می توانید با پیدا کردن آن ها آیتم های به درد بخوری را به دست بیاورید و استفاده کنید!

همچنین یک اتچمنت جدید نیز به شما داده شده که دوربین گرمایی نامیده می شود. این دوربین باعث می شود شما بتوانید در آن طوفان خاک، دشمنان خود را ببینید و حواس خود را جمع نگه دارید؛ البته فقط در مناطقی که طوفان شنی دارند می توانید از آن استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر درمورد بتل رویال فصل جدید را در پست اینستاگرام پیج دیکاردو به همراه تصویر برای شما توضیح داده ایم.

 

امیدواریم از این فصل و تم شنی آن لذت ببرید!

برای باخبر شدن از آپدیت های بعدی، با دیکاردو همراه باشید.

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

۱۴ اسفند ۱۴۰۰
معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

۲ اسفند ۱۴۰۰
معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

۲۹ دی ۱۴۰۰
آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۲۴ دی ۱۴۰۰
معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

۱۱ آذر ۱۴۰۰
آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

۱۷ آبان ۱۴۰۰
معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

۱۷ آبان ۱۴۰۰
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند