تاریخ معرفی وارکرافت موبایل مشخص شد!

_____________________________________________________________

   بعد از مدت زیادی انتظار، کمپانی بلیزارد بالاخره انتظار ها را به پایان رساند و تاریخی را برای عرضه نسخه موبایل وارکرفت مشخص کرد. همان طور که می دانید، کمپانی بلیزارد تا کنون نسخه بازی های زیادی را با موفقیت به روی پلتفرم موبایل آورده است،  از این بازی ها می توان به  World of Warcraft: Dragonflight, Diablo IV, Overwatch 2 اشاره کرد، که در آینده‌ای نزدیک، Warcraft Mobile نیز به این لیست اضافه خواهد شد. طبق گفته سایت رسمی بلیزارد، زمان معرفی این بازی محبوب، 13 اردیبهشت می باشد.

جزئیات وارکرافت موبایل

_________________________________

در حال حاضر، از آنجایی که این نسخه اولین نسخه بازی وارکرافت موبایل می باشد، چیزی به طور قطع در مورد فضای بازی و یا چگونگی آن مشخص نیست. از آنجایی که مپ های وارکرفت بسیار متنوع وسیع هستند، به خوبی نمی توان مپی که در راه است را پیش بینی کرد. به گفته منتقدان نسخه موبایل وارکرافت می تواند به صورت RPG و یا تجربه ای کاملا جدید باشد. از آن جایی که بازی وارکرافت برای اولین بار به شکل استراتژی لایو (RTS) عرضه شد، وارکرفت موبایل نیز می تواند به این شکل به فررنچایز وارکرافت عرضه شود و تمرکزی بر روی بازی استراتژیک داشته باشد.

با اینکه بلیزارد هیچگونه اطلاعیه‌ای درمورد اینکه وارکرافت موبایل بر روی PC هم عرضه می شود یا خیر، درمورد یکی دیگر از این سری فرنچایز اطلاعیه این عمل را داد! به این صورت که در اطلاعیه‌ی خود اعلام کرد که دیابلو (Diablo Immortal) قرار است بر روی پلتفرم PC نیز قابل دسترسی باشد، به علاوه Crossplay را نیز ساپورت خواهد کرد. به نقد از سایت Gamespot، نسخه موبایل و پی سی بازی دیابلو 2 ژوئن (12 خرداد) عرضه خواهد شد، که البته نسخه پی سی به صورت Open-Beta خواهد بود. بازیکنان امیدوار هستند کمپانی بلیزارد برای بازی وارکرافت موبایل نیز این عمل را انجام دهد و نسخه‌ای با توانایی پشتیبانی کراس پلی بین موبایل و پی سی را در اختیار کاربران قرار دهد.

امسال سال فعالی برای کمپانی بلیزارد بوده است از آن جایی که به تازگی Dragonflight را نیز معرفی کرده که اژدها برای بازی در اختیار بازیکن قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال وارد شده است، که البته تاریخ انتشار نامشخصی دارد. به علاوه، کمپانی بلیزارد یک اطلاعیه درمورد انتشار دوباره‌ی  Wrath of the Lich King expansion نیز برای بازیکنان قدیمی WoW ( World of Warcraft ) داده و قرار است در اواخر 2022 منتشر شود. به این ترتیب، انتظار می رود بلیزارد در مورد وارکرافت موبایل نیز مصمم باشد و مدتی بعد از معرفی که 13 اردیبهشت انجام می شود، نسخه موبایل وارکرافت را عرضه کند.

معرفی رسمی ‌نسخه موبایلی بازی وارکرافت 3 می (13 اردیبهشت) می باشد که سایت بلیزارد برنامه مخصوصی برای این معرفی تدارک دیده است. در سایت بلیزارد یک صفحه به خصوص قرار داده شده است که می توانید از آن قسمت در لایو استریم شرکت کنید و به صورت زنده معرفی را تماشا کنید!

درمورد جزئیات نسخه جدید چیزی نمی دانیم، اما با دقت در پست اطلاعیه، عکسی را مشاهده می کنیم که قبلا هیچوقت دیده نشده است: لوگویی از یک چرخ دنده و رعد و برق؛ که منتقدان حدس می زنند به بازی جدید ربط داشته باشد ولی همچنان کسی نمی تواند به طور قطع بگوید این لوگو می تواند چه معنی ای داشته باشد.

منتقدان، گیمرها، ما و شما همگی منتظر 13 اردیبهشت برای دیدن معرفی و دریافت اطلاعات بیشتر هستیم!

به محض انتشار اخبار بیشتر، دیکاردو شما را آپدیت خواهد کرد!

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱
معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

۱۴ اسفند ۱۴۰۰
معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

۲ اسفند ۱۴۰۰
معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

۲۹ دی ۱۴۰۰
آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۲۴ دی ۱۴۰۰
معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

۱۱ آذر ۱۴۰۰
آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

۱۷ آبان ۱۴۰۰
معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

۱۷ آبان ۱۴۰۰
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند