معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season 5: Tropical Vision

_________________________________________

   بازی محبوب کالاف دیوتی موبایل بعد از نبرد شنی فصل قبل، برای سیزن جدید وارد جنگی در سرسبزی جنگل شده است. پنجمین فصل از این بازی محبوب، بینش منطقه استوایی (Tropical Vision) نام دارد و همان طور که از اسمش پیداست و پیش تر گفتیم، در منطقه های استوایی و جنگلی اتفاق می افتد. در این فصل مانند همیشه ما شاهد بتل پس جدید، کاراکتر های اپیک جدید، چالش های فصلی جدید و غیره خواهیم بود. برای بررسی فصل جدید کالاف دیوتی، با دیکاردو همراه باشید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

 

 

همه چیز درمورد بتل پس فصل جدید کالاف دیوتی

در این قسمت برای شما هایلایت بتل پس جدید کالاف دیوتی را آورده ایم.

اولین چیزی که در مورد بتل پس جدید کالاف به شما خواهیم گفت، Rampage Skin است که در تایر 1 آن را مشاهده می کنید. این اسکین یکی از محبوب ترین آیتم هایی است که در  آپدیت جدید کالاف دیوتی وجود دارد.

Epic AK-47 Assault Rifle Skin  که شاید مورد پسند همه نباشد ولی ظاهر جالبی دارد. به دلیل اینکه بلوپرینت این اسلحه آهنی و بدون چیز دیگری است، شاهد آیتم متحرکی در این اسلحه نخواهیم بود؛ ولی سر شیطانی که در طراحی آن وجود دارد، ظاهر اسلحه را جالب تر کرده است.

یکی از آیتم های جدید بتل پس، هیجان (Emote) جدیدی است که با تم میوه ای در این فصل ظاهر شده است. این اموت جدید و بامزه ی بتل پس به این صورت است که کاراکتر هندوانه در دست می گیرد و به سر خود می کوبد که علاوه بر بامزگی و نشان دادن قدرت، هارمونی جالبی میان هندوانه و تم استوایی فصل جدید وجود دارد.

یک فریم اسم جدید نیز در بتل پس جدید کالاف دیوتی وجود دارد که قرمز و با نماد سر شیطان می باشد.

در تایر 10، یک اسکین اسلحه اپیک pkm به اسم بامبو بالیستیک (Ballistics Bamboo) نیز وجود دارد؛ که اسکین اسلحه نیز واقعا به شکل بامبو است.

کاراکتر دیگری نیز در بتل پس وجود دارد: Park Survivor. آخرین باری که کاراکتر پارک در بتل پس حضور داشت سیزن 13 بود و هم اکنون می توانیم دومین اسکین را دریافت کنیم.

احتمالا در تایر 14 یک نارنجک وجود داشته باشد که با استفاده از آن شما بتوانید برای لحظاتی پشت دیوار را مشاهده کنید.

در تایر 21، یک اسلحه Functional Weapon جدید به نام اودین (Odin) به دست خواهید آورد که این اسلحه کارآیی بهتر و بیشتری نسبت به اسلحه Man-o-War دارد.

در تایر های جلوتر یک چارم به نام تروپیکال توکن نیز مشاهده می کنید که طراحی جالبی دارد و احتمالا در تایر 29 قرار بگیرد.

در تایر 30 یک کاراکتر روزا (Rosa) جدید مشاهده می کنیم که اسکین حیوانی خود را پوشیده است.

کمی جلوتر یک MSMC جدید به نام Mike Helium Meyer مشاهده می کنید که طراحی بسیار جذابی دارد و بازیکنان نیز از آمدن این اسکین خوشحال می باشند. به علاوه این اسلحه نشانه گیری (نقطه قرمز) بسیار خوبی دارد.

در تایر 40، یک اسکین Kilo Bolt وجود دارد که شاید برای همگی خوشایند نباشد ولی دوستداران خود را نیز داراست.

کوله پشتی آهنی نیز یکی از آیتم های جدیدی است که در این بتل پس مشاهده خواهید کرد.

در تایر 50، یک کاراکتر اپیک Rivas Smuggler دریافت خواهید کرد که البته به طور اختصاصی برای کالاف دیوتی موبایل ساخته نشده است. این کاراکتر جدید بسیار با تم استوایی تروپیکال ویژن فصل جدید، هم خوانی دارد.

در تایر های جلوتر ما Megalodon Skin  اسکین اپیک را مشاهده خواهیم کرد که اسکین آهنی آن خیلی فرقی را با نسخه بیس نشان نمی دهند. اگرچه به دلیل طراحی خوب این اسکین همچنان خاص بودن خود را دارد.

به نظر منتقدان بتل پس جدید کالاف دیوتی (بتل پس فصل 5) یکی از بتل پس های خوب در تاریخچه این بازی و شاید بهتر از قبلی ها باشد و تنها ایرادی که می توان از آن گرفت سادگی بعضی اسکین ها و آهنی ساده بودن آن هاست.

شما هم نظر خودتان را در مورد بتل پس فصل جدید برای ما بنویسید!

 

خرید بتل پس سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل

 

 

مپ جدید: آپوکالیپس (Apocalypse)

مپ آپوکالیپس یک مپ مولتی پلیر است که در Call of Duty: Black Ops Cold War، به عنوان قسمتی از موضوعات سیزن 2 بازی عرضه شده بود و هم اکنون در کال اف دیوتی موبایل به عنوان قسمتی از آپدیت فصل 5 و مپ جدید کالاف دیوتی در فصل Tropical Vision مشاهده می شود.

 

آپدیت چدید کالاف دیوتی موبایل: نارنجک تاکتیکی جدید‌

در آخرین آپدیتی که ‌از کالاف دیوتی در دسترس ما قرار گرفته است (فصل جدید- Tropical Vision)، یک ابزار جدید مشاهده می شود: نارنجک اکو (Echo Grenade).

این ابزار جدید را می توانید برای پیدا کردن موقعیت مکانی دشمنان استفاده کنی که در توضیحات این ابزار نیز نوشته شده است.

‌هنگامی که از این نارنجک استفاده کنید، بازیکنان روبروی شما برای مدت کوتاهی هایلایت می شوند. مهم نیست کجا باشند و یا چند دیوار میان شما وجود داشته باشد، شما با استفاده از این نارنجک می توانید آن ها را برای لحظاتی شناسایی کنید. در نتیجه این نارنجک یکی از بهترین ابزار هایی است که می توان در آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل یافت.

 

 

مود جدید فصل جدید کالاف دیوتی : Guns Blazing Mode

یک مود جدید به بازی اضافه شده است که در این مود دو ابر جنگنده با یکدیگر مبارزه می کنند و خشم‌ (Rage) به دست می آورند. هنگامی که یک امتیاز کشتن به دست آورند، ریج جمع آوری می کنند و هنگامی که نوار ریج پر شود، وضعیت ابر جنگنده کسب می شود. هنگامی که شما وضعیت ابر جنگنده را کسب کنید، نوار سلامتی بیشتر و ماشین های مرگ دوتایی دریافت می کنند. از ابر جنگنده شدن در مبارزات اپیک لذت ببرید!

 

آپشن جدید کالاف دیوتی موبایل

در آپدیت فصل جدید کالاف دیوتی موبایل، شما فشردن طولانی مدت مینی مپ، می توانید آن را به یک مپ فول سایز تبدیل کنید؛ و با رها کردن آن را ببندید. این آپشن را می توانید در تنظیمات دلخواه مینی مپ (Minimap Customization Setting) فعال کنید.

 

 

علاوه بر آپدیت هایی که بالاتر برای شما توضیح دادیم، رفع باگ و بهبود عملکرد های زیادی نیز در این آپدیت مشاهده می شود که نشانگر توجه کالاف دیوتی به یک سری نظرات کاربران درمورد مشکلات عملکردی بازی می باشد. این فصل با تم جذاب جنگلی-استوایی و بتل پس خوبی که دارد به علاوه آپشن های جذابی که با خود آورده است، تا کنون بازخورد خوبی داشته و محبوبیت لازم را کسب و با نظر مثبت رو به رو شده است.

به محض انتشار خبر جدید، دیکاردو شما را آپدیت خواهد کرد!

 

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
انتشار بازی رینبو سیکس موبایل نزدیک است!

هم اکنون Ubisoft در حال تست نسخه بتای رینبو سیکس موبایل می باشد. این بازی در حالت Pre-Register قرار گرفته است. آموزش پری رجیستر کردن را در این مقاله بخوانید.

اخبار کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید

سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل به زودی منتشر می شود. در این مقاله اخبار سیزن هفتم کالاف دیوتی موبایل را بررسی می کنیم.

آموزش خلبانی جت جدید کالاف دیوتی موبایل

جت جدید کالاف دیوتی موبایل (Jackal) یکی از بهترین سلاح های سیزن جدید To the Skies است که در این مقاله نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم.

همه چیز درمورد لجند جدید اپکس لجندز موبایل

لجند جدید Rhapsody به صورت اختصاصی برای اپکس لجندز موبایل در راه است.

همه چیز درمورد بازی دیابلو ایمورتال

بازی دیابلو ایمورتال آخرین نسخه ارائه شده از فرنچایز دیابلو و کمپانی بلیزارد می باشد که مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

آپدیت جدید بازی اپکس لجندز موبایل

کمپانی EA، فصل دوم بازی محبوب اپکس لجندز موبایل را با نام Cold Snap در تاریخ 25 خرداد منتشر کرد.

مقایسه‌ی کلش اف کلنز و کلش رویال

کلش اف کلنز بهتر است یا کلش رویال؟ در این مقاله برای شما تفاوت ها و ویژگی های هر دو بازی را بررسی کرده ایم.

وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند