همه چیز درمورد فصل دوم اپکس لجندز موبایل

Apex Legends Mobile Season 2: cold Snap

____________________________________________________

همان طور که می دانید، حدود یک ماه پیش، کمپانی EA، نسخه موبایلی بازی محبوب اپکس لجندز را منتشر کرد و با استقبال زیادی از طرف بازیکنان بازی های شوتر رو به رو شد. هم اکنون، پس از گذشت یک ماه، فصل دوم اپکس لجندز موبایل به نام Cold Snap منتشر شده است که در نگاه اول تم یخی آن نظر شما را جلب می کند و با توجه به هماهنگی آن با اسم فصل، خبر از فضایی سرد در فصل جدید را می دهد. در ادامه با دیکاردو برای بررسی بتل پس جدید اپکس لجندز، بررسی آپدیت جدید اپکس لجندز موبایل، گیم پلی اپکس لجندز موبایل، کاراکتر های جدید اپکس لجندز موبایل، مپ های جدید و ... همراه باشید.

 

 

بررسی فصل جدید اپکس لجندز موبایل: آپدیت ها، کاراکتر ها و ...

   فصل قبلی اپکس لجندز موبایل، علیرغم باگ ها و مشکلاتی که داشت، توانست با گذشت زمان کمی از انتشار، خود را در لیست پردانلود ترین بازی های شوتر جای دهد. اکنون، در فصل جدید علاوه بر بتل پس جدید، آیتم جدید و ...، به این مشکلات نیز رسیدگی شده است در نتیجه شاهد آپدیت خوبی خواهیم بود. در ادامه موارد جدید این فصل را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 

مپ جدید اپکس لجندز موبایل

مپ جدید اپکس لجندز موبایل، به اسم لبه ی دنیا (World's Edge) یکی از آیتم های جدیدی است که در آپدیت جدید اپکس لجندز موبایل به بازی اضافه شده است. این مپ دومین مپ اپکس لجندز موبایلی می باشد. مپ world's edge، کلید مرکز عملیات برای ربات های هاموند می باشد، که با کوه ها و کوه های یخی پر از منابع پوشیده شده است که یکی از چالش های این بازی، استخراج این منابع می باشد. به علاوه، استخراج بی رویه در این محل، ممکن است باعث انفجاری بزرگ شود!

 

 

لجند جدید اپکس لجندز موبایل

در این فصل، اپکس لجندز موبایل با خود یک لجند جدید را به ما معرفی می کند که بر روی کاور اصلی عرضه بازی نیز قرار داده شده است، به علاوه در تریلر نیز حضور دارد و این موضوع می تواند نشان دهنده این باشد که کاراکتر جدید اپکس لجندز موبایل، تقریبا موضوع اصلی فصل جدید می باشد. کاراکتر جدید اپکس لجندز موبایل دختری به نام لوبا (Loba) می باشد، که همان طور که در تریلر می بینیم، همواره در حال تلاش برای به دست آوردن اهداف خود و مهم تر از همه به دست آوردن یک زندگی ایده آل می باشد، حتی اگر این موضوع و تلاش های بی وقفه باعث شود لوبا نتواند به درستی از زندگی اش لذت ببرد. لوبای سرسخت، با دستبند تلپورتی خود مسلح شده است و بزرگترین ویژگی او، این است که به دست نیافتنی ترین اهداف را هم به دست می آورد. همان طور که او رویای زندگی آرمانی ای را داشت و اکنون در حال به دست آوردن آن است. البته، اپکس پلیرهایی که نسخه پی سی اپکس لجندز را بازی کرده اند، با این کاراکتر محبوب آشنایی دارند.

 

خرید گلد اپکس لجندز موبایل

 

اسلحه جدید اپکس لجندز موبایل

طرفداران بازی اپکس لجندز موبایل با دانستن اینکه در آپدیت جدید بازی اپکس لجندز موبایل، کاراکتر جدیدی را خواهیم داشت، حدس وجود اسلحه ای جدید را زده بودند. هم اکنون با آمدن آپدیت، متوجه می شویم که اسلحه جدیدی که در این فصل به بازی اپکس لجندز موبایل اضافه می شود، نارنجکی می باشد که در تریلر فصل جدید اپکس لجندز موبایل نیز آن را در دست یکی از لجندز ها مشاهده می کنیم. این نارنجک، توانایی آهسته کردن حرکات بازیکنان را دارد و هنگام نبرد حسابی به کار شما خواهد آمد. شما می توانید با استفاده از این نارنجک، حرکات حریفان خود را آهسته کنید و به این ترتیب، کسی نمی تواند با حمله ای ناگهانی شما را غافلگیر کند. نارنجک جدید اپکس لجندز موبایل بسیار محبوب واقع شده است. نارنجک جدید اپکس لجندز، از آن جایی که حرکات بازیکنان را کند می کند و به صورتی آن ها را فریز می کند، با تم یخی فصل نیز سازگار است و این موضوع جذابیت این آپدیت را بیشتر کرده است.

 

اسکین های جدید فصل جدید اپکس لجندز موبایل

در این فصل اسکین های جذابی را نیز خواهیم داشت که با تم یخی به بازی آمده اند.

یکی از اسکین های اسلحه جدیدی که در فصل مشاهده می کنیم: Havoc Icy Skin این اسکین در تریلر فصل نیز قابل مشاهده است. بالای این اسکین یک تکه یخ با رنگ آبی زیبایی قرار دارد که طراحی خوب اسکین را نشان می دهد.

اسکین دیگری که در آپدیت جدید اپکس لجندز موبایل خواهیم دید اسکین جدید Scout Rifle می باشد که اسکین یخ زده ی دیگری از آپدیت جدید است.

اسکین سومی که مشاهده می کنیم re45 می باشد که این اسکین هم با تم سرد همراه است.

اسکین charge rifle نیز در آپدیت جدید بازی اپکس لجندز موبایل خواهد بود.

 

بتل پس جدید اپکس لجندز موبایل

در این فصل مانند همیشه با آپدیت جدید فصل، بتل پس جدید را نیز مشاهده خواهیم کرد. در این فصل ما دو نوع بتل پس خواهیم داشت.

 بتل پس پرمیوم اپکس لجندز موبایل

با خرید بتل پس پرمیوم اپکس لجندز موبایل، شما می توانید تجربه بسیار بهتری از بازی با استفاده از جوایزی که به دست می آورید داشته باشید.

 

بتل پس پرمیوم پلاس اپکس لجندز موبایل

با خرید بتل پس پرمیوم پلاس اپکس لجندز موبایل، علاوه بر اینکه جوایز جذابی به دست خواهید آورد، 25 مرحله بعد نیز برای شما آنلاک می شود و به این ترتیب شما تجربه بسیار حرفه ای تری از بازی اپکس لجندز موبایل خواهید داشت!

 

خرید بتل پس اپکس لجندز موبایل

 

در بتل پس جدید ما شاهد اسکین های جدید یخی برای اسلحه ها، آیتم های جزئی بازی، اسکین و حرکات نمایشی و .. جدید خواهیم بود که با پیشرفت در تایرهای بتل پس، می توانید آن ها را به دست آورید. اگر هم به داشتن جوایز بتل پس پرمیوم علاقه دارید، می توانید با خرید بتل پس پرمیوم اپکس لجندز موبایل و یا خرید بتل پس پرمیوم پلاس، پروفایل حرفه ای تری برای خود بسازید.

 

 

بتل پس اپکس لجندز موبایل رایگان

همان طور که گفتیم، شما می توانید جوایز موجود در بتل پس را با پیشرفت در تایر ها و بازی بیشتر نیز به دست آورید. در فصل جدید اپکس لجندز موبایل، با پیشرفت در تایر های بتل پس، شما می توانید آیتم فید (Fade)، 20 فلاکس (Flux)، 50 کارت ماموریت، ترکر برای تمام لجند ها، 2 اسکین لجند، 2 اسکین اسلحه، 2 هولو اسپری، 1 فریم بنر، 1 چارم اسلحه و 2 پک اپکس را به دست آورید.

 

در این مقاله ما برای شما آپدیت جدید اپکس لجندز موبایل و بتل پس جدید فصل را برای شما بررسی کرده ایم. برای بازی با کاراکتر جدید و محبوب فصل جدید، لوبا، می توانید این بازی را از بازار و یا گوگل پلی دانلود کنید. دانلود اپکس لجندز موبایل از گوگل پلی به صورت رایگان برای شما در دسترس است و شما می توانید به سادگی با دانلود این بازی از گوگل پلی و یا پلتفرم دلخواه شما، بازی اپکس لجندز موبایل را تجربه کنید و لذت ببرید!

 

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
انتشار بازی رینبو سیکس موبایل نزدیک است!

هم اکنون Ubisoft در حال تست نسخه بتای رینبو سیکس موبایل می باشد. این بازی در حالت Pre-Register قرار گرفته است. آموزش پری رجیستر کردن را در این مقاله بخوانید.

اخبار کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید

سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل به زودی منتشر می شود. در این مقاله اخبار سیزن هفتم کالاف دیوتی موبایل را بررسی می کنیم.

آموزش خلبانی جت جدید کالاف دیوتی موبایل

جت جدید کالاف دیوتی موبایل (Jackal) یکی از بهترین سلاح های سیزن جدید To the Skies است که در این مقاله نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم.

همه چیز درمورد لجند جدید اپکس لجندز موبایل

لجند جدید Rhapsody به صورت اختصاصی برای اپکس لجندز موبایل در راه است.

همه چیز درمورد بازی دیابلو ایمورتال

بازی دیابلو ایمورتال آخرین نسخه ارائه شده از فرنچایز دیابلو و کمپانی بلیزارد می باشد که مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

مقایسه‌ی کلش اف کلنز و کلش رویال

کلش اف کلنز بهتر است یا کلش رویال؟ در این مقاله برای شما تفاوت ها و ویژگی های هر دو بازی را بررسی کرده ایم.

معرفی فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل

فصل جدید کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Season 5: Tropical Vision در 11 خرداد 1401 عرضه شد.

وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند