آموزش خلبانی جت جدید کالاف دیوتی موبایل (Jackal)

How to pilot the Jackal like a pro

_______________________________________________

جت جدید کالاف دیوتی موبایل، جکل یکی از بهترین آیتم هایی است که تا کنون به کالاف دیوتی موبایل آمده و تم فصل جدید که با نام To the skies (به سوی آسمان ها) عرضه شد را هیجان انگیز تر می کند. جت جدید کالاف، جکل، تقریبا همه آپشن ها را با خود دارد، از گلوله گرفته تا دستگاهی که برای شما بهترین مسیر رسیدن به مقصدتان را پیدا می کند. جکل در مپ Isolated در بتل رویال به بازی خواهد آمد. در ادامه با دیکاردو برای بررسی نکات خلبانی جت، مهم ترین نکات که باید بدانید، ایونت مربوط به جت جدید و ...همراه باشید.

 

 

چگونه از جت جدید کالاف دیوتی استفاده کنیم؟

اولین کاری که شما باید انجام دهید پیدا کردن یک جت است که بتوانید از آن استفاده و آن را خلبانی کنید. هنگامی که در حال اعزام به بتل رویال هستید، نقشه خود را باز کرده و با استفاده از آیکون جت، وضعیت آن ها را در نقشه مشاهده کنید.

هر جکل، بر روی یک باند فرود پارک شده است؛ شما باید کنار یکی از جکل ها یک نشانه بگذارید و به طرف آن حرکت کنید. در نظر داشته باشید که دشمنان شما نیز به همان سمت حرکت خواهند کرد. در هر مبارزه، فقط چند جت محدود وجود دارد، بنابراین شما باید بدانید که برای داشتن یک جت باید سریع و زرنگ باشید و برای داشتن آن بجنگید.

 

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

 

آپشن های خلبانی جت کالاف دیوتی موبایل

جکل ظرفیت دو اپراتور دارد: یک خلبان و یک مسافر. در ادامه کنترل های خلبان را بررسی می کنیم.

Automatic Cannon: این از بهترین آپشن های جکل است که شلیک هایی که می کند دشمنان و منطقه های خطرناک را از بین می برد.

Missiles:‌ بر روی ماشین ها و وسایل حریف شلیک می کند. هنگامی که در حال خلبانی جکل هستید، HUD شما دیگر وسایل هوایی و ماشین ها را برای شما نشان گذاری می کند. Missile ها محدود هستند و نیاز به یک استراحت کوتاه دارند؛ پس از آن ها با فکر استفاده کنید.

Flares:‌ این مورد برای جنگ های هوایی با یکدیگر به درد می خورد. همانند Missile ها، هر جکل تعداد محدودی flare را حمل می کند و میان استفاده، به یک استراحت (cooldown) نیاز دارد. از آن ها برای دور کردن اتک های حریف استفاده کنید.

Accelerator:‌ جکل یک آپشن شتاب دهنده نیز دارد. می توانید این پدال را تا سرعتی که دلخواه شماست فشار دهید؛ هرچه بیشتر نگه دارید، سریع تر حرکت خواهید کرد. شما امکان استفاده از سرعت کمتر و پرواز آرام تر را دارید، اما حواستان را جمع کنید که با فشردن پدال گاز سرعت خود را تنظیم کنید، در صورت متعادل نکردن سرعت شما سقوط آزاد خواهید کرد.

Brakes/Landing Gear:‍ با استفاده از ترمز، سرعت خود را تنظیم کنید و فرود امنی داشته باشید. این آیتم بسیار به کار شما خواهد آمد، مخصوصا زمانی که در حال رد شدن از یک هدف مهم هستید و نیاز است سرعت کمتری داشته باشید تا بتوانید فرود آمده و آن را به دست بیاورید. برای استفاده از ترمز، پدال ترمز را بفشارید و نگه دارید، به این ترتیب چرخ های فرود جت بیرون آمده و شما یک فرود امن خواهید داشت.

این ها بررسی نکات و آپشن هایی بود که به عنوان خلبان جت باید بدانید. برای مسافر بودن خیلی نکات خاصی وجود ندارد. اگر مسافر بودید، امیدوار باشید که خلبان خوبی گیر شما بیاید، وگرنه اوضاع سختی خواهید داشت. البته، در بدترین وضعیت، شما همچنان امکان استفاده از چتر نجات (Parachute) را برای رهایی از وضعیت نامساعد و نجات خود دارید!

 

 

ایونت کالاف دیوتی جکل (Jackal: Fueled Up Event)

شما تنها خلبانی که وجود دارد نیستید! اپراتور لجندری، Alias - Roboticist، به کمک شما برای سوخت جکل خود نیاز دارد. هنگام ایونت Jackal: Fueled Up، شما طی تکمیل کردن تسک ها در نبردهای مولتی پلیر یا بتل رویال، سوخت جمع آوری می کنید. هرچه سوخت بیشتری تحویل دهید، او سریع تر می تواند ماموریتش را تمام کند. در میان ماموریت های پرواز سری به Jackle: Fueled up event بزنید و در ازای سهم کمک خود در جنگ، جایزه دریافت کنید.

 

خرید باندل کالاف دیوتی موبایل

 

5 نکته کلیدی در مورد پرواز با جت جدید کالاف دیوتی موبایل

1. قوی انجامش بدهید. ضرری ندارد که شما کمی وقت برای تمرین و یاد گرففتن پدال ها و آپشن های جکل بگذارید و خوب به ان مسلط شوید. کمی در مپ در ارتفاع بالا پرواز کنید؛ به این ترتیب هنگامی که شما اول خود را تمرین داده باشید، می توانید به راحتی در میان نبرد، در ارتفاعات پایین پرواز کنید.

2. این جت ها بسیار سریع هستند. وارد شوید، مپ را باز کنید و بر روی یک منطقه پر از غنیمت نشانه بگذارید. یک هم تیمی را با خود ببرید، به این ترتیب هر دوی شما می توانید ذخیره کنید. اگر هم یک غنیمت را نپسندیدید، می توانید به سادگی دوباره سوار جت شوید و به سمت غنیمت بعدی پرواز کنید.

3. یک حریف را دنبال کنید و هنگامی که در موقعیت خوبی قرار گرفتید از جت خارج شوید. جت کالاف دیوتی بر روی زمین منفجر خواهد شد و سپس هنگامی که این اتفاث یک گیجی را برای افراد آن منطقه ایجاد می کند، شما می توانید یک حمله ی قوی و ناگهانی داشته باشید. سپس یک ماشین جدید بگیرید و به سوی نبرد بعدی بروید.

4. به عنوان مسافر جت کالاف دیوتی موبایل، اگر خلبان شما با استفاده از چتر نجات از جت بپرد و شما را در جت کالاف تنها بگذارد، می تواند واقعا اتفاق ترسناکی باشد. اگر شما آماده ی خروج نیستید، می توانید از آیکون تعویض صندلی استفاده کنید و به سرعت جایتان را عوض کنید. به یاد داشته باشید در این موقعیت باید ری اکشن سریعی داشته باشید و به سرعت کنترل جت را به دست بگیرید و به ادامه ماموریت بپردازید.

5. هرچه زمان پرواز شما بیشتر باشد، مهارت شما بیشتر خواهد شد. اگر اولین، دومین و یا پنجمین ماموریت پرواز شما خیلی بد و فاجعه بار تمام شد، نا امید نشوید و به بهتر کردن مهارت ها و حرفه ای تر شدن خود ادامه دهید و تمرین کنید و از آسمان لذت ببرید!

 

در این مقاله برای شما نحوه خلبانی جت جدید کالاف دیوتی موبایل، نکات پرواز و نحوه به دست آوردن غنیمت ها و .. را بررسی کردیم. با استفاده از این نکات، می توانید یک پرواز حرفه ای به نمایش بگذارید و دیگران را متوجه مهارت خود کنید.

با دیکاردو برای مقاله های جدید و بررسی آپدیت های جدید کالاف دیوتی موبایل همراه باشید. 

 

مقالات مرتبط

مشاهده آرشیو
انتشار بازی رینبو سیکس موبایل نزدیک است!

هم اکنون Ubisoft در حال تست نسخه بتای رینبو سیکس موبایل می باشد. این بازی در حالت Pre-Register قرار گرفته است. آموزش پری رجیستر کردن را در این مقاله بخوانید.

اخبار کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید

سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل به زودی منتشر می شود. در این مقاله اخبار سیزن هفتم کالاف دیوتی موبایل را بررسی می کنیم.

همه چیز درمورد لجند جدید اپکس لجندز موبایل

لجند جدید Rhapsody به صورت اختصاصی برای اپکس لجندز موبایل در راه است.

همه چیز درمورد بازی دیابلو ایمورتال

بازی دیابلو ایمورتال آخرین نسخه ارائه شده از فرنچایز دیابلو و کمپانی بلیزارد می باشد که مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

آپدیت جدید بازی اپکس لجندز موبایل

کمپانی EA، فصل دوم بازی محبوب اپکس لجندز موبایل را با نام Cold Snap در تاریخ 25 خرداد منتشر کرد.

مقایسه‌ی کلش اف کلنز و کلش رویال

کلش اف کلنز بهتر است یا کلش رویال؟ در این مقاله برای شما تفاوت ها و ویژگی های هر دو بازی را بررسی کرده ایم.

معرفی فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل

فصل جدید کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Season 5: Tropical Vision در 11 خرداد 1401 عرضه شد.

وارکرافت موبایل بالاخره معرفی شد!

کمپانی بلیزارد بعد از مدت زیادی انتظار، بالاخره تاریخ معرفی بازی محبوب وارکرافت موبایل را مشخص کرد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

سیزن جدید کالاف دیوتی Call of Duty Mobile Season 4: Wild Dogs منتشر شد.

معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

Season 3: Radical Raid

معرفی بازی اپکس لجندز موبایل

معرفی نسخه موبایل بازی ایپکس لجندز . به گفته EA، بازی ایپکس لجندز موبایل در 16 اسفند(7مارچ) عرضه خواهد شد.

معرفی فصل 2 کال آف دیوتی موبایل

Call of Duty Mobile Season2: Task Force 141

کال آف دیوتی موبایل : آپدیت نیمه‌ فصل اول

کال آف دیوتی با رسیدن به نیمه‌ی فصل، یک مجموعه آپدیت و لیست ایونت‌ها را به عنوان جشن نیمه فصل در اختیارمان گذاشته است.

آپدیت جدید و هیجان انگیز بازی گارنا فری فایر

آپدیت جدید شامل ویژگی های هیجان انگیزی است که گیمرها برای امتحان کردنشان نمیتوانند صبر کنند. این تغییرات شامل اسلحه های جدید و نقشه های جدید میشود.

آموزش بازی آپلند و کسب درآمد

بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است و از طریق آن می‌توان کسب درآمد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

معرفی سیزن جدید کال آف دیوتی موبایل

ندای وظیفه با شروع سال جدید میلادی، آماده است تا عصر جدیدی از خود آغاز کند. سیزن جدید COD با اسم: فصل جدید کال آف دیوتی موبایل: سرقت COD Mobile Season1: Heist) ) آغاز می‌شود. اکتیویژن اعلام کرده است که فصل بعدی فصل 12 نامیده نمی‌شود؛ بلکه، در عوض

آموزش خرید از وبسایت جدید دیکاردو

آموزش مراحل صفر تا صد خرید کردن از وبسایت جدید دیکاردو

معرفی بهترین بازی‌های جایگزین Call of Duty Mobile [تماشا کنید]

بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم.

بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هشتم

یکی از اولین نکات برای حرفه‌ای شدن در بازی‌های شوتر این است که بهترین سلاح‌ها را بشناسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
فقط کاربرانی که عضو هستند میتوانند پیام ارسال کنند