اخبار
Call of Duty Mobile بیش از ۱۴۸ میلیون بار دانلود شده است

Call of Duty Mobile بیش از ۱۴۸ میلیون بار دانلود شده است

تاریخ انتشار :

بازی Call of Duty Mobile در فاصله‌ی یک ماه از زمان انتشار خود، با ۱۴۸ میلیون دانلود، بعد از Pokemon Go، بیشترین تعداد دانلود را به خود اختصاص داده است.
 

بازی جدید Call of Duty Mobile در هر دو بستر آیفون و اندروید عملکرد بسیار خوبی را از خود به جا گذاشته است. بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی SensorTower، این بازی از زمان عرضه‌ی خود در تاریخ ۹ مهرماه ۹۸، در مجموع ۱۴۸ میلیون بار دانلود شده است. این آمار، Call of Duty Mobile را در زمینه‌ی تعداد دانلود در ماه نخست عرضه، به دومین بازی موفق پلتفرم موبایل در طول تاریخ تبدیل می‌کند. رتبه‌ی اول این لیست، به بازی پرطرفدار Pokemon Go تعلق دارد.

بازی Call of Duty Mobile، توسط کمپانی چینی Tencent و با همکاری اکتیویژن توسعه داده شده است. این بازی که به نوعی منتخب بازی‌های Call of Duty برای پلتفرم موبایل محسوب می‌شود، مجموعه‌ای از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین نقشه‌ها، حالت‌ها و کاراکترهای سری Call of Duty را در قالب یک بازی موبایل عرضه می‌کند.

Call of Duty Mobile با آمار ۱۴۸ میلیون بار دانلود در ماه اول، در مقایسه با دیگر بازی‌های شوتر بزرگ مانند فورتنایت، بیش از چهار برابر بیشتر دانلود شده است. گفتنی است که این آمار برای فورتنایت نزدیک به ۳۵ میلیون دانلود است. از طرفی این بازی در زمان انتشار تنها برای کاربران iOS در دسترس بود اما نسخه موبایل بازی PUBG نیز در ماه اول، آمار ۶۰.۷ میلیون دانلود را به خود اختصاص داد.