درباره ما

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دیکاردو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دیکاردو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری دیکاردو و سایر خدمات ارائه شده توسط دیکاردو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دیکاردو است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیکاردو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین دیکاردو

قبل از خرید لطفا توافق نامه را با دقت مطالعه و سپس اقدام به خرید بفرمایید .

1 . لطفا هنگام ورود اطلاعات اکانت دقت کنید و قبل از خرید یکبار اطلاعات وارد شده را بر روی موبایل یا سیستم خود چک کنید و صحت درست بودن آن مطمئن شوید . در صورت ورود اطلاعات اشتباه و شارژ اشتباه اکانت مسئولیتی به عهده ما نمیباشد .

2 . حتمن شماره تلفنی را در پروفایل خود ثبت کنید که روشن و در دسترس شما باشد تا در زمان نیاز بتوانیم با شما تماس بگیریم .

3 . بعد از خرید تا زمان تکمیل خرید یا مشخص شدن وضعیت سفارش وارد بازی نشوید ( در صورت معلق شدن پرداخت در هنگام ورود شما به بازی در زمان شارژ ) دیکاردو هیچ گونه مسئولیتی در قبال تکمیل شدن سفارش شما نخواهد داشت .

4 . در صورت لغو سفارش به دلایل ( خرید اشتباه از سایت ، ورود اطلاعات اشتباه و هر مشکل دیگری که از سمت کاربر باشد ) برای استرداد وجه، مبلغ ۱۵ درصد به عنوان کارمزد خدمات از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد و طی مدت ۷ روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

5 . در حالت عادی سفارشات بالای مبلغ ۳۰۰ هزار تومن نیازمند ارسال مدارک هویتی و احراز هویت میباشد و مبلغ پایین تر نیز در صورت تشخیص کارشناسان، تایید هویت خواهند شد .

5 . در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید تکمیل سفارش تا ۷۲ ساعت زمان میبرد

. 6.تمام سفارشات فقط تا ۶۰ روز در سامانه سایت قابل نگهداری و پیگیری میباشد