گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت آیتونز

iTunes Gift card
Visa virtual card

خرید ویزا کارت مجازی

Visa virtual card
Playstation Gift card

خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن

Playstation Gift card
گیفت کارت استیم

گیفت کارت استیم

Steam Gift card
دیکاردو خرید گیفت کارت گیفت کارت ریزر گلد

خرید گیفت کارت ریزر گلد

خرید گیفت کارت ریزر گلد

خرید گیفت کارت ریزر گلد | این کارت هدیه خاص را از دیکاردو تهیه کنید

خرید گیفت کارت ریزر گلد؛ بهترین روش خرید آیتم‌های ‌درون بازی 

امروزه در دنیای گیمینگ، خرید انواع بازی‌های ‌ویدئویی و آیتم‌های ‌درون بازی به‌صورت آنلاین به موضوعی رایج تبدیل شده است. تنوع بازی‌های ‌ویدئویی و محبوبیت روزافزون آن‌ها باعث شده است که پلتفرم‌های ‌عرضه‌کننده بازی هر بار دسترسی کاربران به این بازی‌ها و امکانات آن‌ها را آسان‌تر کنند. یکی از ساده‌ترین این روش‌ها خرید گیفت کارت است. اگر یک گیمر حرفه‌ای هستید، حتما تاکنون اسم گیفت کارت رزر گلد به گوشتان خورده است. این گیفت کارت در واقع نوعی پول مجازی است که کاربران می‌‌‌توانند از آن برای خرید آیتم‌های ‌درون بازی استفاده کنند. تعداد این بازی‌ها به 34000 عدد می‌‌‌رسد. در این صفحه با انواع و مزایای خرید گیفت کارت ریزر گلد آشنا شوید و آن را به سادگی از دیکاردو خریداری کنید.

معرفی برند ریزر (Razer)

بزرگ‌ترین شرکت سازنده تجهیزات گیمینگ شرکت ریزر است. شعار اصلی این برند معروف در حوزه بازی‌های ‌ویدئویی - برای گیمرها، توسط گیمرها – نشان‌دهنده رویکرد اصلی این شرکت می‌‌‌دهد. کاربران می‌‌‌توانند برای خرید آیتم‌های ‌درون بازی‌های ‌ویدئویی و همچنین محصولات سخت‌افزاری متنوع مخصوص گیمینگ مانند موس، کیبورد، اسپیکر و سایر تجهیزات مخصوص گیمینگ از گیفت کارت رزر گلد استفاده کنند. روش پرداخت مستقیم در وب‌سایت ریزر به‌صورت پرداخت ارزی است که با کارت‌های ‌اعتباری مانند مسترکارت و ویزاکارت انجام می‌‌‌شود. اما از آنجا که این امکان برای کاربران ایرانی فراهم نیست، از این رو، بهترین راه خرید گیفت کارت رزر گلد از سایت‌های ‌واسطه داخلی است.

گیفت کارت ریزر گلد چیست؟

ریزر گلد (Razer Gold) یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌هایی است که در زمینه فروش گیفت کارت بازی‌های ‌ویدئویی به فعالیت می‌‌‌پردازد. با خرید گیفت کارت ریزر گلد، دیگر لازم نیست پول‌های ‌درون بازی مانند یوسی پابجی را خریداری کنید. چرا که شما می‌‌‌توانید از گیفت کارت ریزر گلد تقریبا در تمامی بازی‌های ‌ویدئویی معروف استفاده کنید. این گیفت کارت پیش از این با نام ریکستی شناخته می‌‌‌شد؛ چرا که طراح آن شرکت ریکستی بود. ریزر گلد امتیاز این گیفت کارت را از شرکت ریکستی خریداری کرد و مالکیت آن را به خود اختصاص داد. در حال حاضر نیز دیگر آیتمی تحت عنوان ریکستی وجود ندارد.
عامل اصلی در محبوبیت گیفت کارت‌ها از جمله گیفت کارت ریزر گلد، وجود انواع آیتم‌ها و امکانات در درون بازی‌های ‌ویدئویی است. گیمرها با تهیه کارت هدیه ریزر گلد این امکان را پیدا می‌‌‌کنند که به‌آسانی به این آیتم‌ها و امکانات دسترسی پیدا کنند.
یکی از مشکلاتی که قبلا گیمرها با آن مواجه بودند، کاربرد اختصاص ارزهای درون بازی‌ها بود. برای مثال گیمرها نمی‌توانستند ارز سی پی در بازی کالاف دیوتی را در بازی‌ای مانند پابجی موبایل به کار ببرند. از این رو، شرکت ریزر گلد با طراحی گیفت کارت اختصاصی خود توانست این مشکل را برطرف کند. مزیت مهم گیفت کارت رزر گلد این است که به کاربران این امکان را می‌‌‌دهد که با خرید این گیفت کارت، از اعتبار آن تقریبا در تمامی بازی‌های ‌ویدئویی استفاده کنند. درمجموع، می‌‌‌توان خرید گیفت کارت رزر گلد را یک روش میانبر برای خرید آیتم‌های ‌درون بازی دانست؛ بدون اینکه نیاز باشد پول مجازی درون هرکدام از بازی‌ها را به‌طور جداگانه خریداری کنید.

مزایای خرید گیفت کارت ریزر گلد

تمامی گیمرهای حرفه‌ای برای خرید امکانات درون بازی‌های ‌ویدئویی، دو گزینه پیش روی خود دارند. روش اول این است که شما به‌صورت جداگانه ارز اختصاصی درون هریک از بازی‌های ‌ویدئویی را خریداری کنید. گزینه دیگر پیش روی شما این است که با تهیه کارت هدیه ریزر گلد به‌یک‌باره قادر خواهید بود آیتم‌های ‌موجود در تمام بازی‌های ‌ویدئویی را با استفاده از اعتبار این گیفت کارت خریداری کنید. به‌این‌ترتیب، تهیه کارت هدیه ریزر گلد می‌‌‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. در ادامه مهم‌ترین مزایای خرید گیفت کارت ریزر گلد را بررسی می‌‌‌کنیم.

استفاده از گیفت کارت ریزر گلد در34 هزار بازی ویدئویی

شرکت ریزر گلد به‌طور رسمی 34000 بازی ویدئویی آنلاین را تحت پوشش سرویس خود قرار داده است. به‌این‌ترتیب، کاربران می‌‌‌توانند با خرید گیفت کارت ریزر گلد، به‌راحتی از آن برای خرید آیتم‌های ‌موجود در این بازی‌ها استفاده کنند. این مزیت مهم، گیفت کارت رزر گلد را به یک گزینه جذاب برای گیمرها تبدیل کرده است.

تنوع در بسته‌های ‌گیفت کارت ریزر گلد

شرکت ریزر گلد برای اینکه بتواند سلایق تمامی کاربران را پوشش دهد، بسته‌ها و گیفت کارت‌های ‌متنوعی را در اختیار آن‌ها قرار داده است. به‌این‌ترتیب، شما می‌‌‌توانید با خرید بسته دلخواه خود، از اعتبار این گیفت کارت‌ها برای خرید آیتم‌های ‌درون بازی استفاده کنید و لحظات خوشی را در کنار دوستان خود سپری کنید. شما می‌‌‌توانید انواع گیفت کارت‌های ‌رزر گلد را از سایت‌های ‌واسطه معتبر خریداری کنید.

گیفت کارت ریزر گلد؛ بدون تاریخ انقضا

یکی از مزیت‌های ‌مهم گیفت کارت ریزر گلد، نبود هیچ‌گونه محدودیت زمانی در استفاده از این کارت هدیه است. تا وقتی که اعتبار این گیفت کارت به اتمام نرسیده باشد، شما این امکان را دارید که از اعتبار موجود برای خرید آیتم‌های ‌مد نظر خود در تمامی بازی‌های ‌ویدئویی استفاده کنید.  

آیا خرید گیفت کارت ریزر گلد برای کاربران ایرانی نیز امکان‌پذیر است؟

ممکن است تصور شود چون شرکت ریزر گلد در آمریکا مستقر است؛ بنابراین، کاربران ایرانی نمی‌توانند گیفت کارت رزر گلد را خریداری کنند. اما این تصور کاملا اشتباه است. در حال حاضر، امکان خرید گیفت کارت ریزر گلد از طریق سایت‌های ‌واسطه داخلی فراهم است. این وب‌سایت‌ها فرآیند خرید انواع گیفت کارت، از جمله گیفت کارت ریزر گلد را برای شما راحت کرده‌اند. از آنجا که کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌های ‌موجود، نمی‌توانند از طریق پرداخت مستقیم محصولات دیجیتال مد نظر خود را خریداری کنند، از این رو، تهیه کارت هدیه ریزر گلد از وب‌سایت‌های ‌واسطه بهترین گزینه است.

نحوه استفاده از گیفت کارت ریزر گلد

هنگام خرید گیفت کارت ریزر گلد، یک کد فعال‌سازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بهتر است آن را در جایی یادداشت کنید. چرا که اگر شما این کد را گم کنید، دیگر قادر نخواهید بود که از اعتبار گیفت کارت خریداری‌شده خود استفاده کنید. کاربران می‌‌‌توانند در هر زمان گیفت کارت خود را شارژ کنند و از اعتبار آن بهره‌مند شوند. فرآیند شارژ گیفت کارت، در وب‌سایت ریزر گلد انجام می‌‌‌شود. البته کاربران ایرانی، به دلیل محدودیت‌های ‌ناشی از تحریم نمی‌توانند از طریق وب‌سایت ریزر گلد، گیفت کارت خود را شارژ کنند. اما وب‌سایت‌های ‌واسطه می‌‌‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. که ارائه‌دهنده خدمات خرید و شارژ گیفت کارت ریزر گلد به کاربران هستند. 

نحوه شارژ اکانت ریزر گلد

پس از تهیه گیفت کارت رزر گلد، برای استفاده از اعتبار گیفت کارت باید اکانت رزر گلد خود را شارژ کنید. درصورتی‌که اکانت ریزر گلد ندارید، باید یک اکانت در سایت ریزر گلد برای خود ایجاد کنید. پس از ایجاد اکانت مراحل زیر را دنبال کنید:

  • با ایمیل و رمز عبور شخصی وارد اکانت خود شوید
  • از منوی بالای صفحه، گزینه Reload Now را انتخاب کنید
  • صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و در بخش Payment Method، روی گزینه Razer Gold PIN کلیک کنید
  • در فیلد مربوطه، کد گیفت کارت رزر گلد خود را وارد کنید
  • پس از اینکه کد گیفت کارت را وارد کردید، روی دکمه Next کلیک کنید. به‌این‌ترتیب، حساب کاربری شما شارژ می‌‌‌شود و می‌‌‌توانید از اعتبار حساب خود برای خرید انواع آیتم‌های ‌درون بازی استفاده کنید

ریزر سیلور چیست؟

یکی از اصطلاحات رایجی که ممکن است به گوش شما هم خورده باشد، اصطلاح ریزر سیلور (Razer Silver) است. این آیتم نیز مانند ریز گلد دارای مزایای بسیاری برای کاربران است. شما با خرید هر گیفت کارت ریزر گلد، تعدادی ریزر سیلور نیز به دست می‌‌‌آورید که می‌‌‌توانید از آن‌ها در برخی موقعیت‌ها استفاده کنید. البته تعداد ریزر سیلورهای هدیه داده‌شده از سوی رزر گلد، زیاد نیست و صرفا مشتریان وفادار این شرکت می‌‌‌توانند از این جوایز برخوردار شوند.  
در واقع، رزر سیلور یک آیتم پرکاربرد برای انجام خرید درون بازی‌های ‌تحت پوشش شرکت ریزر گلد است. گیمرها این امکان را دارند که با جمع‌آوری رزر سیلورها، برای خرید محصولات ریزر گلد از جمله سخت‌افزارهای تولیدشده از سوی این شرکت، اقدام کنند. شرکت ریزر گلد تولیدکننده برخی از محصولات سخت‌افزاری مختص به گیمینگ است.

با خرید گیفت کارت ریزر گلد از سایت دیکاردو، از دنیای گیم لذت ببرید

شرکت ریزر (Razer) یک شرکت شناخته‌شده برای اغلب گیمرها است. این شرکت به‌صورت حرفه‌ای انواع قطعات و سخت‌افزارهای مخصوص گیمینگ را تولید می‌‌‌کند. ریزر در عرصه بازی‌های ‌ویدئویی آنلاین، گیفت کارت ریکستی را خریداری کرده و نام آن را به ریزر گلد تغییر داد. گیفت کارت ریزر گلد به‌عنوان یک پول مجازی مورد استقبال گیمرهای حرفه‌ای قرار گرفته است. با تهیه کارت هدیه ریزر گلد می‌‌‌توانید به انواع آیتم‌های ‌درون بازی دسترسی داشته باشید. مزیت مهم این گیفت کارت این است که تقریبا از تمامی بازی‌های ‌مشهور حال حاضر دنیای گیم پشتیبانی می‌‌‌کند.

بهترین روش خرید گیفت کارت ریزر گلد برای کاربران ایرانی، استفاده از یک سایت واسطه داخلی است. در حال حاضر سایت دیکاردو این سرویس را به کاربران ارائه می‌‌‌دهد. شما می‌‌‌توانید در این صفحه از سایت دیکاردو، گیفت کارت ریزر گلد را با قیمتی مناسب تهیه کنید.