گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت آیتونز

iTunes Gift card
Visa virtual card

خرید ویزا کارت مجازی

Visa virtual card
Playstation Gift card

خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن

Playstation Gift card
گیفت کارت استیم

گیفت کارت استیم

Steam Gift card
دیکاردو خرید گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس گیفت کارت

خرید گیفت کارت ایکس باکس گیفت کارت

خرید گیفت کارت ایکس باکس

دسترسی آسان به آیتم‌های ‌درون بازی، با خرید گیفت کارت ایکس باکس

یکی از شرکت‌های ‌موفق حوزه فناوری‌های ‌الکترونیک شرکت مایکروسافت است. این شرکت برای تسهیل دسترسی کاربران به سرویس‌ها، گیفت کارت‌های ‌ایکس باکس را طراحی کرده است. کاربران می‌‌‌توانند با خرید گیفت کارت، انواع محتوا و محصولات دیجیتال مایکروسافت را خریداری کنند؛ بدون اینکه به کارت‌های ‌اعتباری بین‌المللی نیاز پیدا کنند. شما با خرید گیفت کارت ایکس باکس، یک کد اختصاصی دریافت می‌کنید. کافی است کد اختصاصی را در حساب مایکروسافت وارد کنید. در نهایت، حسابتان به‌اندازه ارزش گیفت کارت شارژ می‌‌‌شود. شما می‌‌‌توانید از موجودی حسابتان برای خرید انواع بازی‌ها و آیتم‌های ایکس باکس استفاده کنید. با نکات خرید گیفت کارت ایکس باکس آشنا شوید و این کارت معروف را از دیکاردو خریداری کنید.

معرفی انواع ایکس باکس لایو (Xbox Live)

برای خرید گیفت کارت ایکس باکس، ابتدا لازم است انواع سرویس‌های ‌ایکس باکس لایو را بشناسید. ایکس باکس لایو رایگان (Xbox Live Free) است. این سرویس رایگان، با کنسول‌های ‌جدید ایکس باکس وان (Xbox One) همراه است. از جمله امکانات این سرویس می‌‌‌توان به ایجاد پروفایل، ارسال پیام به دوستان و دسترسی به برنامه‌هایی مانند نتفلیکس و اسکایپ اشاره کرد. البته امکان بازی آنلاین به‌صورت چندنفره در سرویس ایکس باکس لایو رایگان وجود ندارد. نسخه دیگر، نسخه پولی ایکس باکس لایو است که ایکس باکس لایو طلایی (Xbox Live Gold) نام دارد. از جمله امکانات این سرویس اشتراک پولی عبارت‌اند از:

 • بازی چندنفره آنلاین
 • دسترسی به بازی‌های ‌رایگان
 • دسترسی به صدها فیلم و سریال
 • امکان چت گروهی
 • ارتباط آنلاین با سایر گیمرها
 • دسترسی به انواع آیتم‌ها درون بازی

خرید گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت‌ها محصولاتی هستند که شرکت‌های ‌بزرگ فناوری‌های ‌دیجیتال آن‌ها را صادر می‌‌‌کنند. هریک از شرکت‌ها دارای گیفت کارت اختصاصی خود هستند. هر گیفت کارت دارای میزان اعتبار مشخصی است که مانند پول مجازی عمل می‌‌‌کند. شما با استفاده از گیفت کارت حساب کاربری خود را شارژ می‌‌‌کنید. بنابراین، با موجودی حساب خود می‌‌‌توانید محتواها و محصولات دیجیتال دلخواه خود را خریداری کنید؛ بدون اینکه به کارت‌های ‌اعتباری بین‌المللی نیاز داشته باشید.

یکی از معروف‌ترین این گیفت کارت‌ها، گیفت کارت ایکس باکس است که یکی از سرویس‌های ‌ارائه‌شده از سوی شرکت مایکروسافت به شمار می‌‌‌آید. گیمرها می‌‌‌توانند با تهیه کارت هدیه ایکس باکس، به اندازه ارزش گیفت کارت خریداری‌شده، اکانت خود را شارژ کنند و از فروشگاه آنلاین ایکس باکس خرید کنند. نحوه استفاده از گیفت کارت نیز کار راحتی است. پس از خرید گیفت کارت ایکس باکس، باید کد اختصاصی آن را در حساب مایکروسافت خود وارد کنید. با وارد کردن این کد، کیف پول شما شارژ خواهد شد که اصطلاحا کیف پول شما Redeem می‌‌‌شود.

کاربردهای گیفت کارت ایکس باکس

با خرید گیفت کارت ایکس باکس، شما این امکان را پیدا خواهید کرد که از تمامی سرویس‌ها و امکانات ارائه‌شده در پلتفرم ایکس باکس استفاده کنید. شما می‌‌‌توانید انواع محصولات دیجیتال عرضه‌شده در این پلتفرم را به‌راحتی خریداری کنید که از جمله آن‌ها عبارت‌اند از:

 1. خرید اعتبار (گلد) بازی‌ها
 2. معامله با پول بازی‌ها
 3. پیش‌خرید بازی‌های ‌ایکس باکس
 4. دسترسی به انواع موسیقی و فیلم

همچنین، شایان ذکر است که گیفت کارت ایکس باکس از لحاظ کاربرد، کاملا مشابه با گیفت کاربرد مایکروسافت است. به‌این‌ترتیب، شما می‌‌‌توانید با تهیه کارت هدیه ایکس باکس از امکانات سرویس مایکروسافت نیز بهره‌مند شوید و برعکس این موضوع نیز صادق است. برای مثال، شما می‌‌‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس، انواع محصولات دیجیتال فروشگاه ویندوز از جمله انواع بازی‌ها، فیلم، موسیقی و نقشه را دریافت کنید. تنها باید حساب کاربری مایکروسافت خود را با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس خود شارژ کنید و به اندازه موجودی کیف پول خود، محصولات دلخواه خود را خریداری کنید.

مهم‌ترین مزایای خرید گیفت کارت ایکس باکس

مهم‌ترین مزیت خرید گیفت کارت ایکس باکس این است که علاوه بر اینکه از انواع امکانات پلتفرم ایکس باکس بهره‌مند می‌‌‌شوید، به‌طور هم‌زمان می‌‌‌توانید از فروشگاه مایکروسافت نیز خرید کنید. در غیر این صورت باید از کارت‌های ‌اعتباری بین‌المللی استفاده کنید که در حال حاضر به دلیل تحریم‌ها امکان آن برای کاربران ایرانی وجود ندارد. مهم‌ترین مزایای خرید گیفت کارت ایکس باکس عبارت‌اند از:

دسترسی به برخی سرویس‌های ‌دیجیتال که تحت تحریم هستند

در سال‌های ‌اخیر، محدودیت‌های ‌ناشی از تحریم، باعث شده است که کاربران ایرانی امکان دسترسی به برخی سرویس‌های ‌دیجیتال را نداشته باشند. از مهم‌ترین این محدودیت‌ها، می‌‌‌توان به عدم دسترسی به امکانات سایت‌های ‌خارجی ارائه‌دهنده سرویس‌های ‌دیجیتال و عدم امکان خرید و فروش در این سرویس‌ها اشاره کرد. دلیل اصلی این مساله این است که کشور ایران به سیستم بانکداری بین‌المللی متصل نیست و از این رو، امکان انجام مبادلات بانکی وجود ندارد. اما با خرید گیفت کارت ایکس باکس از سایت‌های ‌واسطه معتبر، شما می‌‌‌توانید خریدهای دیجیتال خود را به‌راحتی در سایت ایکس باکس و همچنین مایکروسافت انجام دهید.

فعال‌سازی سرویس ویژه‌ایکس باکس لایو طلایی (Xbox Live Gold)

سرویس ایکس باکس لایو طلایی یا گلد، یک سرویس ویژه است که امکانات مختلفی را در اختیار کاربران ایکس باکس قرار می‌‌‌دهد. برای دریافت این خدمات، باید آن را در حساب مایکروسافت خود فعال کنید. به این منظور، باید با خرید گیفت کارت ایکس باکس لایو گلد به اندازه مورد نیاز اعتبار حساب خود را افزایش دهید که یکی از انواع کارت هدیه‌ایکس اکس است.

بهره‌مندی از سرویس دسترسی EA

سرویس دسترسی EA، نوعی سرویس اشتراک پولی است که شما می‌‌‌توانید با خرید اشتراک‌های ‌ماهانه یا سالانه به آن دسترسی داشته اشید. به‌این‌ترتیب، با پرداخت هزینه‌ای مشخص می‌‌‌توانید از بازی‌های ‌این پلتفرم بهره‌مند شوید. این امکان از سال 2014 برای کاربران ایکس باکس فراهم شده است.

استفاده از فروش‌های ‌ویژه مایکروسافت

هرازگاهی شرکت مایکروسافت در مناسبت‌هایی خاص، رویدادهای فروش ویژه‌ای برگزار می‌‌‌کند. مایکروسافت در این رویدادها، انواع بازی‌های ‌ایکس باکس، نرم‌افزارها و لوازم جانبی گیمینگ مانند هدست‌های ‌واقعیت مجازی را با تخفیف‌های ‌شگفت‌انگیزی به کاربران عرضه می‌‌‌کند. شما می‌‌‌توانید با تهیه کارت هدیه ایکس باکس و افزایش اعتبار حساب کاربری مایکروسافت، به‌راحتی در این فروش‌های ‌ویژه شرکت کنید.

امکان خرید انواع بازی، موسیقی، فیلم و سایر محتواهای دیجیتال

با خرید گیفت کارت ایکس باکس و شارژ کیف پول خود این امکان برای شما فراهم می‌‌‌شود که به‌راحتی انواع محتواهای دیجیتال از جمله بازی‌ها، سریال‌های ‌تلویزیونی، نقشه، موسیقی و فیلم را که شرکت مایکروسافت در سایت خود عرضه می‌‌‌کند، خریداری کنید. همچنین، یکی دیگر از ویژگی‌های ‌این گیفت کارت این است که شما به اندازه اعتبار آن می‌‌‌توانید از فروشگاه‌های ‌ویندوز و ویندوز فون خرید کنید.  

خرید آسان آیتم‌ها و امکانات درون بازی

برخی از بازی‌ها مانند بازی‌های ‌شرکت EA دارای آیتم‌هایی هستند که گیمرها می‌‌‌توانند آن‌ها را در مراحل خاصی از بازی خریداری کنند. بدون خرید آن‌ها پشت سر گذاشتن آن مرحله ممکن است مشکل باشد. خرید این آیتم‌های ‌درون بازی با خرید گیفت کارت ایکس باکس امکان‌پذیر است.

امکان پیش‌خرید بازی‌ها

با خرید گیفت کارت ایکس باکس می‌‌‌توان برخی از بازی‌ها را چند روز قبل از اینکه در دسترس همه کاربران قرار بگیرند، پیش‌خرید کرد. گیمرهایی که این بازی‌ها را پیش‌خرید می‌‌‌کنند، از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. از جمله این امتیازات می‌‌‌توان به دریافت سریع‌تر به بازی، باز شدن قفل مراحلی خاص و دسترسی به انواع سلاح‌های ‌ویژه اشاره کرد.

 گیفت کارت ایکس باکس؛ کارت هدیه‌ای ایده‌آل برای دوستان

از آنجا که در خرید هر محصولی از جمله محصولات دیجیتال سلایق افراد متفاوت است، از این رو، انتخاب هدیه‌ای مناسب برای دوستان نیز کاری دشوار به نظر می‌‌‌رسد. در این شرایط، افراد معمولا گیفت کارت‌های ‌اختصاصی فروشگاه‌های ‌آنلاین را به دوستان خود هدیه می‌‌‌دهند تا آن‌ها طبق سلیقه‌ای که دارند محصول دلخواه خود را خریداری کنند. اگر شما نیز دوستی دارید که از کنسول ایکس باکس استفاده می‌‌‌کند یا اینکه از طرفداران محصولات مایکروسافت است، گیفت کارت ایکس باکس قطعا هدیه‌ای ایده‌آل برای او است. سما می‌‌‌توانید به‌راحتی این گیفت کارت را از سایت‌های ‌واسطه داخلی به‌صورت آنلاین خریداری کنید. کارت هدیه ‌ایکس باکس هیچ تاریخ انقضایی ندارد و افراد می‌‌‌توانند هر زمان که مایل باشند با آن خرید کنند.

نحوه شارژ اکانت ایکس باکس

پیش از شارژ اکانت، باید اطمینان حاصل کنید که آی پی شما با کشور صادرکننده گیفت کارت و کشوری که در اکانت خود وارد کرده‌اید، مطابقت داشته باشد. سپس برای شارژ اکانت خود، باید به سایت مایکروسافت، قسمت Redeem مراجعه کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 • آدرس ایمیل، شماره موبایل یا اکانت اسکایپ خود را در فیلد مربوطه وارد کنید و گزینه Next را انتخاب کنید
 • در مرحله بعد، رمز عبور خود را وارد کنید
 • کد گیفت کارت ایکس باکس را در فیلد مشخص‌شده وارد کنید که در نهایت اکانت شما شارژ خواهد شد

استفاده از امکانات ویژه گیم، با خرید گیفت کارت ایکس باکس از دیکاردو

گیفت کارت ایکس باکس دارای مزایای فراوانی برای گیمرهای حرفه‌ای است که از جمله آن‌ها می‌‌‌توان به سهولت در خرید محصولات دیجیتال، دسترسی به سرویس‌های ‌ویژه مایکروسافت و خرید آیتم‌های ‌ویژه درون بازی‌ها اشاره کرد. گیفت کارت ایکس باکس دارای قیمت‌های ‌متفاوتی است که از 5 دلار تا 100 دلار متغیر است. بهترین روش برای خرید گیفت کارت ایکس برای کاربران ایرانی استفاده از سایت‌های ‌واسطه است. شما می‌‌‌توانید با مراجعه به وب‌سایت دیکاردو، یکی از معتبرترین پلتفرم‌های ‌فروش محصولات دیجیتال، به‌راحتی انواع گیفت کارت ایکس باکس را خریداری کنید.